Şirketiniz için ticari bir kimliği oluşturmak, başarı ve kâr için en önemli stratejilerden biridir. Markanız, yüksek kaliteli ürün, tüketici talebi, stratejik pazarlama, kabul edilebilir fiyat hedefleri ve üretim kapasitesiyle birleştiğinde şirketinize ve sonuçlarınıza son derece yüksek bir değer katacaktır.

Türk imalat şirketleri bir MARKA stratejisi geliştirmeli ve uluslararası pazarda kolayca kabul edilebilen, tanınabilir ve telaffuz edilebilecek bir MARKA ismi kullanmalıdır. Bir şirket birden fazla MARKA, biri iç pazar ve biri uluslararası pazar için olabilir. Ancak, satış odaklılık çoğunlukla uluslararası ve İHRACAT ise, o zaman MARKA uluslararası olarak odaklanmalıdır.

Hedef kitlenizi yeni şekillerde hissetme ve düşünmeye teşvik eden bir marka adı seçin. Müşterileriniz tarafından beğenilecek, ezberlenecek ve paylaşılacak bir markaya ihtiyacınız var. Bir sembolik ilgi ve hatırlamak kolay bir tane.

Keşfetmek için yeni fırsat alanları için hedef müşterinizin görüşünü sorun. Yeni dilleri, icat edilmiş kelimeleri ve argo'yu keşfederek kutunun dışında düşünün. Markanızın özünü anlatacak bir kelime bulamazsanız, yepyeni bir kelime icat edin.

Bu perspektiften adlandırma konusuna baktığınızda, orijinal olarak gerçekleştirdiğinizden daha fazla seçeneğiniz olduğunu görürsünüz ve sonuçta bu nokta-com alan adını alabilirsiniz.

En iyi çevrimiçi işletme adı jeneratöründen biri: Naminum

Yeni işletmeler veya yeni başlayanlar için rastgele bir şirket adı üreticisi fikri yeni bir şey değildir. Açıkçası, hızlı bir Google araması, bunların bir kısmını açığa çıkarır.

Ancak, Naminum'un iyi bir tanesi. Diğerleri (iyi bir nedenden dolayı) etki alanı adı aramaları etrafında dönerken, çoğu işletme adı jeneratörü oldukça çirkin görünebilir ve mevcut seçeneklerde oldukça basittir. Yelpazenin diğer ucunda, daha gelişmiş seçeneklere sahip bazı modeller var, ancak bunlar hala kullanılabilir değil.

http://www.naminum.com

Related Posts

Leave a Reply