Türkiye'de bulunan yerli̇ üreti̇ci̇leri̇n ve toptancilarin, dünyadaki̇ di̇ğer alici fi̇rmalarla buluştuğu uluslararasi b2b e-ti̇caret si̇tesi̇ yeni̇expo.Com'un ceo'su jamal sadoun, İyi̇ bi̇r eki̇p ve doğru İle İhracatçI fi̇rmalarin başariyi yakalayacağini söylüyor.

Türk markalarının dünyada daha çok söz sahibi olmalarını sağlamak amacıyla geçen yıl kurulan YeniExpo.com'un CEO'su Jamal Sadoun, “Pazarlama bir benzer. Hasat daha sonradan gelir. Tohum ekmeden hasat olmasını beklemeyin” diyerek firma sahiplerine seslendi. 

Pazarlamanın iş dünyasında hayati önem taşıdığını vurgulayan Sadoun, “Pazarlama sizi insanlarla tanıştırıyor. Alıcılar, markanızı ve ürünlerinizi öğrendiklerinde şirketinizin kapısını çalacaktır” diye belirtiyor. Türkiye'de bulunan yerli üreticilerin ve toptancıların, dünyadaki diğer alıcı firmalarla buluştuğu uluslararası B2B e-ticaret sitesi YeniExpo.com tam da bu hedefler doğrultusunda kurulmuş. 

Sadece ülkemizdeki firmaların üye olmasına olanak tanıyan internet portalında her firmaya özel bir sayfa bulunuyor. Markalar ürünlerini kendilerine özel olarak ayrılan bu sayfalarda tanıtma fırsatı bulabiliyorlar. İnternet portalına üye olan bu firmalar ayrıca dünya çapında ünlü firmaların listelerinde de kendilerine yer bulmuş oluyorlar.

Pazarlama tohum ekmeye benzer

İhracat için dijital pazarlama şart İhracatçıların YeniExpo ve benzeri Türk platformlarının dijital gücüne ihtiyaç duyduklarını söyleyen Jamal Sadoun'a göre dijital pazarlamaya yatırım mutlaka yapılmalı. 

Sadoun, “Herhangi bir şirketin bugünün dijital ortamında hayatta kalabilmesi için internette var olması ve şirketlerini ve ürünlerini online olarak tanıtmaya ve reklam vermeye devam etmesi kesinlikle gereklidir. YeniExpo.com'da ürünlerinizi sergilemek ve pazarlamak, marka bilinirliğinizi geliştirmek, potansiyel müşteriler toplamak ve sonuçta satış üretmek için 7/24 365 gün sanal bir fuar sunuyoruz. Tüm Türk ihracatçılarımızı, üreticilerimizi ve toptancılarımızı YeniExpo.com'a katılmaya ve ürünlerini sergilemeye davet ediyoruz” diyor.

“İyi bir ekip sizi başarıya götürüyor” YeniExpo, web sitesinde listelenen ürünleri ve şirketleri tanıtmak için en son online teknolojiden yararlanıyor. Portal, tüm sayfaların arama sonuçlarında en üst düzeyde gözükmesi için özel olarak optimize edilmiş. Alanında deneyimli ve tecrübeli isimlerle çalışan YeniExpo. com'un CEO'su Jamal Sadoun; “İyi bir ekip ve doğru pazarlama sizi başarıya götürür” diyor. Firma, ihracat satışlarından komisyon almıyor.

Sadece profesyonel anlamda üye olmak için yıllık ücret talep ediliyor. Ayrıca 10 adet ya da daha az ürünü olan şirketler için bir süreliğine ücretsiz üyelik sunuluyor.

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz..

İletişim Temsilcimiz: 

Tel: +90 212 465 43 43

YeniExpo WhatsApp https://wa.me/905326673989

 

 

Şirketinizi ekleyin

___________

Türkiye'den en son ihracat haberlerini alın

Türkiye İhracat Bağlantıları

Related Posts

Leave a Reply