Contact us:
Istanbul, Turkey
WhatsApp +90 532 667 39 89
[email protected]

Çınar Çanta has been carrying out its activities since the first day by adopting the principle of producing products that do not harm the nature in the fields of advertising, promotion, packaging and promotion. With its workshops located in Istanbul and Gumushane, it increases its production capacity of 6.000.000 annually and responds to customer demands in the fastest way.

It aims to produce high added value products by using high technology machines required by the era in production workshops.

In order to contribute to the participation of women in production and to ensure their participation in economic activities and social life, Gümüşhane workshop continues its activities by women workers and managers.

Considering the damage to the natural environment caused by the destruction of millions of trees each year by paper packaging and bag products and the environmental pollution caused by plastic products, Çınar Çanta plays an important role in the protection of the natural environment in the sector it operates. With the restriction of the use of paper and plastic bags, it produces raw cloth bags, interlining bags, nonwoven bags, rope shirring backpacks, exhibition bags, beach bags and promotional bags. In addition, it produces innovative and differentiated products from raw cloth and interlining fabric.

***********************
https://yeniexpo.com

Yeniexpo.com is an online B2B business directory, connecting foreign buyers and Turkish suppliers. Visit our and explore Turkish made products available for Export from several sources! Find competent and reliable manufacturers and factories now. Quality Turkey products. Deal with the source directly without a middleman.

Join yeniexpo.com free today to contact turkish suppliers. Easy for clothing, furniture, agricultural products, footwear, machinery and more. Find qualified manufacturers, suppliers, exporters, importers, buyers, wholesalers, and products. Factory prices as you are dealing with the sources directlt.

Türk İhracatçı Kayıt: https://yeniexpo.com/vendor-membership/
International Importers: https://yeniexpo.com/customer-registration/

***********************
URL: https://YeniExpo.com

Flickr: https://www.flickr.com/photos/sadoun/
Facebook: https://www.facebook.com/YeniExpo
Instagram: https://www.instagram.com/yeniexpoturkey/
Pinterest: https://tr.pinterest.com/yeniexpocom/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXFrlcO-cVqoeVxVbyc5Upw
Twitter: https://twitter.com/YeniExpo
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yeniexpo-com-7a2096167/

#OEM #Sourcing #PrivateLabel #importer #exporter #turkeyexport #export #import # #Brand # #Supplier #Exporter # #Discount #Maker #Source #Toptan # #Turkey #Turkish #YeniExpo

TO OUR and hit LIKE and Comment.

Video Süresi: 00:01:51

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 1

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728X90 YENIEXPO IMPORT 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

One thought on “ÇINAR PROMOSYON & BEZ ÇANTA – Made in Turkey for Export – YeniExpo

Leave a Reply