Türkiye'de bulunan yerli üreticilerin ve toptancıların Platformu

Yeniexpo.com is an online B2B business directory, connecting foreign buyers and Turkish suppliers. Visit our website and explore Turkish made products available for from several sources! Find competent and reliable manufacturers and factories now. Quality  products. Deal with the source directly without a middleman.

yeniexpo.com free today to contact turkish suppliers. Easy sourcing for clothing, furniture, agricultural products, footwear, machinery and more. Find qualified manufacturers, suppliers, exporters, importers, buyers, wholesalers, and products. Factory prices as you are dealing with the sources directly.

Contact us:
Istanbul, Turkey
WhatsApp +90 532 667 39 89
[email protected]

Buyer Registration FREE: https://yeniexpo.com/customer-registration/

We are devoted to promote the export of Turkish products worldwide. We encourage Turkish producers full membership on YeniExpo for companies that are serious about increasing their sales worldwide.
Our mission is to make it easier for Turkish suppliers to showcase their products on the internet, thus creating export demand from customers worldwide.   Through our ecommerce platform, we assist importers to find the right suppliers from Turkey and to directly communicate with them quickly and efficiently.

Bir Türk ihracatçısı olarak neden YeniExpo ile reklam vermelisiniz?

* Sadece Türk marka ve ürünlerinin tanıtımını yapıyoruz.
* Dijital platform, sosyal medya ve diğer web sitesi ve iş rehberlerimiz aracılığıyla reklamverenlerimizi dünya çapında tanıtıyoruz
* Yeni uluslararası müşterilere ulaşın
* Satışları ve karları artırın
* Marka bilincini, güvenilirliğini ve güvenini arttırın
* Rekabetiniz reklamdır

Türk İhracatçı Kayıt: https://yeniexpo.com/vendor-membership/

***********************
URL: https://YeniExpo.com

Flickr: https://www.flickr.com/photos/sadoun/
Facebook: https://www.facebook.com/YeniExpo
Instagram: https://www.instagram.com/yeniexpoturkey/
Pinterest: https://tr.pinterest.com/yeniexpocom/
: https://www.youtube.com/channel/UCXFrlcO-cVqoeVxVbyc5Upw
Twitter: https://twitter.com/YeniExpo
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yeniexpo-com-7a2096167/

#OEM #Sourcing #PrivateLabel #importer # #turkeyexport #export #import #Wholesale # #Manufacturer # #Exporter #Designer #Discount #Maker #Source #Toptan #Ihracat #Turkey #Turkish #YeniExpo

Video Süresi: 00:02:29

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 4

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

x Pictory Video Maker

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

4 thoughts on “YeniExpo Türkiye’de bulunan yerli üreticilerin ve toptancıların Ihracat Platformu

 1. YENIEXPO com says:

  YeniExpo.com : Türk İhracatçılarını ve Ürünlerini dünyaya tanıtmak. KOBİ'ler için B2B Dijital Ticaret Fuarı. Tüm Türk ihracatçıları YeniExpo.com'a katılmaya ve yabancı müşterilerin taleplerinden yararlanmaya davet ediyoruz.

  YeniExpo Introduces Turkish Exporters and Products to the world. B2B Digital Trade Fair for SME. We invite all Turkish exporters to join YeniExpo.com and start benefiting from foreign customers demands.

 2. YENIEXPO com says:

  Please Subscribe to our channel and click on the notification bell.
  يرجى الاشتراك في قناتنا وانقر على جرس الإخطار.
  Lütfen kanalımıza abone olun ve bildirim çanını tıklayın.

Leave a Reply