teşviklerini ilk kez sektöründe onlar kullandı…

Elit World Oteller Zinciri Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu ile yapılan söyleşinin konu başlıkları şöyle ilk olmanın farklılığını ve onuru yaşıyoruz. Şehir otelciliğine ağırlık verip buna göre yeni yatırım noktaları ve partnerler belirleyeceğiz. Yurt dışı yatırımlarımız sürecek. Bu nedenle araştırmalarımız ve satın almalarımız sürüyor. Hem kariyer hem de aile hayatını sürdürmek hedeflerim arasında. Eşime yemek yapmak en büyük hobim. Bundan büyük zevk duyuyorum. Sapanca bölgesine can kattığımıza inanıyorum, insan kaynağımız Sapanca ve çevresinden sağladı. Böyle bir yatırımla ülkemize katkıda bulunduğumuz için onur duyuyoruz.

Video Süresi: 00:13:15

Kanala Abone Ol:

HABERFIX TV tarafından bu video beğenildi: 4

Bu videoyu HABERFIX TV tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

2 thoughts on “Turquality teşviklerini ilk kez hizmet sektöründe onlar kullandı…

  1. süleyman zafer Kuzucu says:

    Geçtiğimiz hafta bir iş için o taraftaydım. Bu hanımı orada gördüm Otelin yönetim kurulu üyesi olduğunu bilseydim yanına gidip kendisini tebrik ederdim.Gerçekten harika bir otel Türkiye için ciddi bir değer. Helal olsun diyorum kendilerine

Leave a Reply