🔸Bu videomuzda konusundaki deneyimlerimizden yola çıkarak, en yeni haliyle Turquality Destek Programını ele aldık. , nelerdir, hangi sektörleri kapsıyor, marka destek programı ve Turquality üst programı nedir, Şirketler Turquality Destek Programından nasıl yararlanabilir, Turquality şirketlere nasıl fayda sağlıyor, şirketler hangi harcamaları için Turquality kapsamındaki hangi desteklerden yararlanabiliyor, Turquality destek süresindeki güncel mevzuat ve tebliğ nedir, Turquality destek kalemlerine başvurularda hibe süreci nasıl ilerliyor, firmalar nelere dikkat etmeli, Turquality yönetici geliştirme programı nedir, 2564 Sayılı kararın Hizmet sektöründeki firmalara katkısı neler oldu, Turquality Hibe süreçlerinde Albert Solino Danışmanlık yaklaşımımız nasıl, firmalara nasıl katkı sağlıyoruz, Turquality hizmet yapımız nasıl? Tüm bu soruların cevaplarını bu videomuzda bulabileceksiniz.

Turquality Nedir?
Turquality kelimesi “Türk” ve “Kalite” kelimelerinin birleşiminden oluşmuştur. Turquality, dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır. Turquality, bir sertifikasyon veya belgelendirme değildir. Turquality şirket içerisindeki üretim süreçlerinden pazarlamaya, satış süreçlerinden satış sonrası verilen hizmetlere kadar tüm süreçleri kapsayan, uluslararası pazarlarda kaliteli Türk malı imajının oluşturulmasını sağlayan destek programıdır.

Konuşmacılar:
🎤 Fırat Yılmaz – Süreç Lideri l Turquality & Yönetim Danışmanlığı
🎤 Özge Ata – Danışman l Turquality & Yönetim Danışmanlığı

İyi seyirler…

——————————————————————————————————————————————————-

🔸Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, Uzman Danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.👇🏻

🔸Sosyal Medyalar;👇🏻
Linkedin:
Facebook:
Instagram:
Twitter:

728X90 YENIEXPO IMPORT 1

Kanala Abone Ol:

Albert Solino tarafından bu video beğenildi: 14

Bu videoyu Albert Solino tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

————————————–

Leave a Reply