Türk toptan satış ürünlerini tanıtan herhangi bir şirket, web sitesi ziyaretçilerini ürün hakkında bilgi almaya ikna edecek arzu edilen bir ürün açıklaması yazmanın önemini anlıyor. İyi soruşturmalar bu Türk ihracat mallarının satışına yol açacaktır.

Açıklamalar ve resimler, müşterinin ürünü satın almak istemesi için birlikte çalışır.

Aşağıdaki öneriler, müşteriye çekici bir açıklama yazmanıza yardımcı olacaktır:

1. Ürünün Alıcıya Nasıl Fayda Sağlayacağını Açıklayın:

Takip edilecek iyi bir formül: Çözüm + yetenekler + çözümün pratik uygulaması + ürünün çözdüğü sorunlar

2. Müşterinizin Nasıl Düşünüp Tepki Verdiğini öğrenin – açıklamayı alıcının zihniyetine uyacak şekilde ayarlayın.

3. Açıklamanızı Kolaylaştırın – açıklamalar kısa ve madde işaretleri kullanın. Bireyler hızlı bir şekilde ve birkaç saniye içinde çalışacaklardır. Açıklamalarınızı uzun ve sıkıcı yapmayın.

Buradaki yazma şablonu basittir:

Tanımı düzgün bir şekilde izleyen ve yüksek kontrastlı renklerde daha büyük, kalın yazı tipiyle birlikte bir madde işareti listesi

4. Arama Motorları İçin Optimize Et – Google, Bing ve Yahoo gibi arama motorları da açıklamalarınızı okuyacaktır, bu yüzden bunları alakalı arama anahtar sözcükleriyle yönlendirdiğinizden emin olun. Türk Toptan ürünlerin bulunmasını istiyorsanız, ürünü uygun anahtar kelimeyle doğru bir şekilde tanımlamanız gerekecektir.

Buradaki amaç, odak anahtar kelimesi ve ardından ana anahtar kelimeyle ilgili en az bir ikincil arama ifadesi üretmektir (Türkiye toplu siparişi veya Türkiye ihracat ürünleri gibi). Açıklamasındaki her 100 kelime için yeni bir ikincil anahtar kelime kullanılması gerektiğinden, ana anahtar kelimeyi en fazla 100 kelimede bir kullanın.

728X90 YENIEXPO IMPORT 1

Türk toptan Ürünleriniz için uygun bir web sitesi açıklaması nasıl yazılır

İşte takip edebileceğiniz belirli bir şablon.

ShowLife Sarı Kadın Sandalet Deri Üst Rahat Ayakkabılar Sneakers

Başlık açıklaması: Başlığın ağır anahtar kelimesi, en fazla 60 karakter uzunluğunda olması ve en önemli üç işlevden en fazla üçünü listeleyen Kadın Sandaletlerine / marka adına odaklanması gerekir.

Giriş: Sevimli ve Casual ShowLife yaz yürüyüş kadın sandalet. Moda rahat seyahat plaj takozları yürüyüş ayakkabıları, yukarı ve aşağı giyinmek kolay.

Giriş açıklaması: İki önemli işlevi bir kez daha vurgulayın ve okuyucuyu sandalet kullanarak hayal etmesini sağlamak için bir cümle ile bitirin. Okuyucuları okumaya devam etmeye ikna edecek güçlü kelimeler ve ifadeler burada oldukça yardımcı olacaktır.

İkinci Cümle: Her gün, birçok kez gelmek için uzun süre kullanabileceğiniz yüksek kaliteli ve rahatlatıcı bir ayakkabı. Nerede çalışırsanız çalışın, dans edin, tarih, düğün, tatil, plaj, okul veya alışveriş olsun, rahat kullanın.

İkinci Cümle açıklaması: Okuyucuya ürünün belirli işlevlerinin günlük yaşamlarını nasıl artıracağını bildirin.

Üçüncü Cümle: Bu modelin çoklu renkleri ve boyutları ile, mümkün olan en kaliteli ürünü aldığınızdan eminiz. Müşterileriniz onu sevecek ve daha fazlasını isteyecektir.

Üçüncü Cümle açıklaması: Satın alma deneyimi, ne sağlamanız gerektiği ve tüketicinin neden sizden satın alması gerektiği hakkında konuşun.

Özellikleri:
* Sentetik deri saya
* Sevimli ve Casual bayan yaz yürüyüş ayakkabıları
* Topuk: Düşük
* Toe: Kapalı Toe
* Kapanış: Toka Askısı
* Birden fazla renk mevcuttur: Siyah, Kahverengi, Gri, Pembe, Sarı, Mavi, Beyaz, Gümüş

Özelliklerin açıklaması: En fazla 5 anahtar işlevden oluşan bu kısa genel bakış, okuyucuların ayakkabıların önemli işlevlerini bir bakışta görmelerini sağlayacaktır.

Özellikler: Bu, öğenizi çok daha yararlı hale getirecek tüm işlevleri listelediğiniz yerdir. Özellikleri konularına göre gruplandırın ve bu alanda mümkün olduğunca fazla ayrıntı verin. Tüm özellikleri sattığınız ürüne göre değiştirin.

Leave a Reply