Toptancı Nasıl Bulunur ? Toptancılar Nerede – Hangi Ürün Nereden Alınır ? Fason Üretim

Toptancı Nasıl Bulunur ? Toptancılar Nerede – Hangi Ürün Nereden Alınır ? Fason Üretim

Merhaba Kanalıma Hoşgeldiniz, bu videoda size başta İstanbul olmak üzere ülkemizdeki toptan tedarik merkezlerinin bazılarından bahsetmeye çalıştım. Toptan Tekstil, Metal, Makina,Hediyelik Eşya, Züccaciye, Hıradavat gibi toptancıları nereden bulacağınızdan bahsettim.

İkitelli Organize Sanayinde Neler Bulunur ?
Merterde Hangi Ürünler Bulunur ?
Güngörende Hangi Ürünler Var ?
Zeytinburnu Tekstilciler Nerede ?
Zeytinburnu Dericiler Nerede ?
Lalelide Hangi Toptancılar Var ?
Eminönünde Hangi Ürünleri Toptan Bulurum ?
Beyazattı Hangi Ürünler Var ?
Ayakkabı ve Çanta Toptancıları Nerede ?
Tahtakalede Hangi Ürünler Var ?
Ümraniye Organize Sanayi Bölgesinde Ne Var ?
Tuzla ve Pendik Sanayilerinde Neler Var ?

Kanalımda Eğitici ve Öğretici videolar paylaşmaya özen gösteriyorum, yaklaşık 10 yıllık E-Ticaret, Seo, Web Tasarım, UX Tasarım, WordPress ve çeşitli tasarım, kodlama alanları ile ilgili önemli bilgiler içeren videolar hazırlıyorum, bunun yanında Kişisel Başarı ve Gelişim konuları hakkında videolarımı da sizler ile paylaşıyorum.

Videoyu beğenip, yorumlayarak destek olmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Kişisel Web Sitem : http://bit.ly/2T7ci9J
Youtube Kanalım : http://bit.ly/2LyQO33
İnstagram : http://bit.ly/2EJv7N2
Facebok : http://bit.ly/2V27OTA
Twitter : http://bit.ly/2CwyXXJ
Linkedin : https://www.linkedin.com/in/hcmehmetk
Tiktok : https://www.tiktok.com/@hcmehmetkayacom?
Spotify Podcast : https://open.spotify.com/show/7GSwYUz
Telegram Kanalım : https://t.me/hacimehmetkayacomtr


Mail Adresim : [email protected]

#toptancıbulmak #toptanalım #toptan

Video Süresi: 00:18:12

Kanala Abone Ol:


Hacı Mehmet KAYA tarafından bu video beğenildi: 56

Bu videoyu Hacı Mehmet KAYA tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

YeniExpo banner

Video Anahtar Kelime Etiketleri:


6 thoughts on “Toptancı Nasıl Bulunur ? Toptancılar Nerede – Hangi Ürün Nereden Alınır ? Fason Üretim

Leave a Reply