Erkek giyim markası Wessi’nin CEO’su Göksel Aksu, e-ticarete mesafeli durulan zamanlarda markanın yatırımlarını e-ticarete ve e-ihracata yönlendirdi. Wessi’nin Merter’de giyim mağazası ile başlayan hikayesi, toptancılıkla devam etti. E-ticaret sayesinde şimdi birçok ülkede Wessi’nin ürünlerini giyen binlerce insan var!

Wessi, e-ticaret ve e-ihracat yatırımlarının karşılığını fazlasıyla almış. Marka, şimdi global pazarlarda yeni mecralara koşuyor. Göksel Aksu’nun e-ticarete başlama kararı aldığı olay neydi? Pandemide hangi zorluklarla karşılaştılar! Wessi.com ile pazaryerleri arasında nasıl ürün farklılaştırma yapıyorlar?
İşte Wessi’nin e-ticaret ve e-ihracat başarı hikayesi!

Bu videomuzdaki gibi diğer röportajlarımızı izlemek için Ecom Leaders Club – E-Ticaret Liderleri oynatma listemize göz atın: https://bit.ly/3hJXOL6

Kanala Abone Ol: https://bit.ly/2TJgbnD

WORLDEF
https://worldef.net/

Facebook: https://www.facebook.com/worldefnet/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/worldefnet/
Instagram: https://www.instagram.com/worldefnet/
Twitter: https://twitter.com/worldefnet

Kanala Abone Ol:

WORLDEF tarafından bu video beğenildi: 79

Bu videoyu WORLDEF tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde ("Video İçeriği") veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

————————————–

728 x 90 sadoun ad1
728 x 90 sadoun ad1

Leave a Reply