Teknofalt Asphalt Production 30-300 per hour. for

Teknofalt Asphalt Production Plants 30-300 Tons per hour. Made in Turkey for Export – YeniExpo
https://yeniexpo.com/exporter/teknofalt-asphalt/

YeniExpo is pleased to introduce Teknofalt modern asphalt plants which can produce #asphalt of world standards with mobile and fixed capacity of 30 – 300 ton / hour. We are interested in #exporting these “Made in #Turkey” plants worldwide.

YeniExpo, 30 – 300 ton / saat mobil ve sabit kapasiteye sahip dünya standartlarında # asfalt üretebilen Teknofalt asfalt tesislerini tanıtmaktan mutluluk duyar. Bu Made in Turkey tesislerini dünya çapında ihraç etmekle ilgileniyoruz.

The plant can be designed and produced according to customer demand. #Teknofalt #Asphalt plants are safe, environment and user friendly in terms of sound, dust, heat noise. Unit measurements are designed in accordance with transportation and logistics requirements. Easy fast installation with a #modular structure that is easy to disassemble and relocate.

The per unit asphalt cost has been minimized to achieve maximum efficiency. The plant can be used in different asphalt production (#mastic asphalt, #colored asphalt, re-cycling material usage etc). It is fully computer controlled and can be operated manually, semi-automatic or fully automatic.

The plant is very economical in terms of construction and operating costs. The low operating costs are due to low energy requirement, optimized fuel consumption, and low labor requirements of only 2 (plant operator and loading operator). The plant has a long life for system and equipment, with minimal maintenance needs. Natural gas or LPG and other kinds of liquid fuel (fuel-oil, 6 no fuel-oil, #kalyak, # etc.) can be used to operate the plants.

Teknofalt production meets all world standards in terms of technological sufficiency and environmental protection.

Features:

The modular structure of our products ensures easy installation and short replacement .
High quality and Long-life systems and equipment
High efficiency
Low operating cost
Minimum fuel consumption
Heavy duty construction
After sale 24/7 service support
On-line maintenance support
Easy maintenance
Minimum spare parts service with maximum stock
Full automatic, advanced technology control and control system
Low transportation cost
Installation after delivery in 20 days

For more information and serious inquiries, please contact
YeniExpo
[email protected]
whatsapp: +905054636186
*********************************
يسر يني اكسبو تقديم مصانع الأسفلت الحديثة تيكنوفالت التي يمكن ان تنتج كل أنواع الأسفلت بما في ذلك الحجر الاسفلت المصطكي، وتسمى أيضا حجر مصفوفة الأسفلت للمعايير العالمية. المصانع المتنقلة والثابتة متوفرة بسعة تتراوح بين 30 – 300 طن / ساعة. نحن مهتمون بتصدير هذه “صنع في ” في جميع أنحاء العالم.

لمزيد من المعلومات والاستفسارات الجادة ، يرجى الاتصال
#YeniExpo
[email protected]
whatsapp: +905054636186
*********************************
YeniExpo с удовольствием представляет современные асфальтовые заводы Teknofalt, которые могут производить все виды أасфальта, включая асфальт из каменной мастики (SMA), также называемый каменным матричным асфальтом по мировым стандартам. Мобильные и стационарные модульные заводы мощностью от 30 до 300 тонн в час. Мы заинтересованы в экспорте этих «Сделано в أ» по всему миру.

Для получения дополнительной информации и серьезных запросов, пожалуйста, свяжитесь
#YeniExpo
[email protected]
whatsapp: +905054636186
*********************************
YeniExpo, dünya standartlarında taş-matriks أasfalt olarak da adlandırılan Taş أmastik asfalt (SMA) de dahil olmak üzere her türlü asfaltı üretebilen Teknofalt modern asfalt tesislerini tanıtmaktan mutluluk duyar. Mobil ve sabit modül fabrikaları 30 – 300 ton / saat kapasitelidir. Dünyada “Made in Turkey” yi ihraç etmekle ilgileniyoruz.

Daha fazla bilgi ve ciddi soruşturma için lütfen iletişime geçiniz.
#YeniExpo
[email protected]
***********************
YeniExpo

Facebook: https://goo.gl/3eo5ij
Twitter: https://goo.gl/pd8z5o
Instagram: https://goo.gl/Zs6NgW
Pinterest: https://goo.gl/SBshmR
Google+: https://goo.gl/uWEXvm
Blog: http://www.YeniExpo.net

Top 3 reasons for exhibiting online at YeniExpo.com
• Presenting your new Turkish made products to the world market
• Promoting your company brands and information
• Generate new business contacts

Video Süresi: 00:05:09

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 9

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

Leave a Reply