Türk markalarının dünyada daha çok söz sahibi olmalarını sağlamak amacıyla geçen yıl kurulan YeniExpo.com'un CEO'su Cemal Sadoun, “ bir tohum ekmeye benzer. Hasat daha sonradan gelir. Tohum ekmeden hasat olmasını beklemeyin” diyerek firma sahiplerine seslendi. Pazarlamanın iş dünyasında hayati önem taşıdığını vurgulayan Sadoun, “Pazarlama tanıştırıyor. Alıcılar, markanızı ve öğrendiklerinde şirketinizin kapısını çalacaktır” diye belirtiyor.

Pazarlama sizi insanlarla tanıştırıyor. alıcılar, markanızı ve ürünlerinizi öğrendiklerinde şirketinizin kapısını çalacaktır

Türkiye'de bulunan yerli üreticilerin ve toptancıların, dünyadaki diğer alıcı firmalarla buluştuğu uluslararası B2B e-ticaret sitesi YeniExpo.com tam da bu hedefler doğrultusunda kurulmuş. Sadece ülkemizdeki firmaların üye olmasına olanak tanıyan internet portalında her firmaya özel bir sayfa bulunuyor.

Markalar ürünlerini kendilerine özel olarak ayrılan bu sayfalarda tanıtma fırsatı bulabiliyorlar. İnternet portalına üye olan bu firmalar ayrıca dünya çapında ünlü firmaların listelerinde de kendilerine yer bulmuş oluyorlar. İhracat için dijital pazarlama şart İhracatçıların YeniExpo ve benzeri Türk platformlarının dijital gücüne ihtiyaç duyduklarını söyleyen Cemal Sadoun'a göre dijital pazarlamaya yatırım mutlaka yapılmalı.

Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İletişim Temsilcimiz: YeniExpo WhatsApp https://wa.me/905326673989

TiM Report Magazine

 

Related Posts

Leave a Reply