Netgrand Manual Capsule Machine Tarp Demonstration – Made in for YeniExpo

YeniExpo interviews Netgrand Pneumatic Riveting Machine Company at the Istanbul Fair, Turkey.

İhracat İçin Türkiye'de Yapılan Netgrand Pnömatik Perçinleme Makinası Tarp YeniExpo

The company manufactures and exports:

Netgrand Pneumatic Riveting Machine
Netgrand Manual Riveting Machine
Netgrand Electric Riveting Machine

***********************
https://yeniexpo.com

Yeniexpo.com connects foreign buyers and suppliers. Visit our website and explore our products! Find competent and reliable manufacturers and factories now. Quality Turkey products.

yeniexpo.com free to contact turkish suppliers directly without a middle man. Easy for clothing, furniture, agricultural products, footwear, machinery and more.

Find quality manufacturers, suppliers, exporters, importers, buyers, wholesalers, and products.

Türk İhracatçı Kayıt: https://yeniexpo.com/vendor-membership/
International Importers: https://yeniexpo.com/customer-registration/

***********************
URL: https://YeniExpo.com

Flickr: https://www.flickr.com/photos/sadoun/
Facebook: https://www.facebook.com/YeniExpo
Instagram: https://www.instagram.com/yeniexpoturkey/
Pinterest: https://tr.pinterest.com/yeniexpocom/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXFrlcO-cVqoeVxVbyc5Upw
Twitter: https://twitter.com/YeniExpo
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yeniexpo-com-7a2096167/

#OEM #Sourcing #PrivateLabel #MadeinTurkey #importer #exporter #turkeyexport #export #import #Wholesale #Brand #Manufacturer #Supplier #Exporter #Designer #Discount #Maker #Source # # #Turkey #Turkish #YeniExpo

TO OUR and hit LIKE and Comment.

Video Süresi: 00:00:51

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 1

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

1456×180 mezat dukkani 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

Leave a Reply