DESTEKLERİ | (2021)

Devletler, çı firmalarını desteklemek için farklı yöntemler geliştirmişlerdir. Bu destekler; bazen evrak yükünün azaltılması, bazen vergi muafiyeti, bazen de mali destek programları gibi çeşitli şekillerde olabilmektedir. Bu videomuzda sizler için, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Türk ihracatçıları desteklemek amacıyla sağlamış olduğu genel hatlarıyla inceledik. Video içeriğinde; Ticaret Bakanlığı ve KOSGEB'in ihracatçılara yönelik destekleri, Eximbank alacak sigortası ve Dahilde İşleme Rejimi gibi alt başlıklardan bahsettik.

Dış ticaretin iyi bir şekilde finanse edilmesi anlamında ciddi bir öneme sahip olan ve kullanıldığı zaman önemli bir rekabet avantajı oluşturan ihracatta devlet desteklerinin daha iyi anlaşılması ve dolayısıyla daha bilinçli dış ticaret süreçleri için videomuzun istifadeli olmasını dileriz.

Videoda bahsedilen siteler:

https://kolaydestek.gov.tr

Bölüm Özeti:

0:00 Giriş
1:28 İhracatta Devlet Desteklerini Kullanmanın Önemi
2:51 Dahilde İşleme Rejimi
3:25 T.C. Ticaret Bakanlığının Sağladığı İhracat Destekleri
6:13 Eximbank Alacak Sigortası
7:01 Devlet Desteklerine Kendimiz Nasıl Başvuru Yapabiliriz?
7:23 KOSGEB Yurtdışı Pazar Destekleri
7:40 Desteklere Başvuru Süreci
9:20 Kapanış

#DevletDestekleri #İhracat #HitGlobal

Yeni videoları kaçırmamak için Abone Ol ►
http://www.youtube.com/channel/UCOVc6_aNNCPDwMwvuZiZZ_w?sub_confirmation=1

►Twitter: https://twitter.com/thehitglobal
►Instagram:https://instagram.com/thehitglobal
►Facebook:https://facebook.com/thehitglobal
►Linkedin: https://www.linkedin.com/company/the-hit-global

İletişim: https://hitglobal.com.tr/iletisim/

Web Sitesi: www.hitglobal.com.tr

Video Süresi: 00:09:34

Kanala Abone Ol:

HİT GLOBAL tarafından bu video beğenildi: 38

Bu videoyu HİT GLOBAL tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 place your ad here

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

One thought on “İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ | İbrahim Çevikoğlu (2021)

Leave a Reply