İhracat, türkiye'nin refahı için tek çıkış kapısıdır
YeniExpo'da Golden Eye üyesi

Sizin değerli üyelerinizin yer alabileceği, online B2B bir platform olan www.YeniExpo.com hizmetinizdedir. YeniExpo'nun hedefi, Türk ihracatçılarının şirketlerini, markalarını , ürünlerini ve sektörlerini internette tanıtmasına yardımcı olmak ve böylece İ satışlarını uluslararası alanda artırabilmelerini sağlamak. Websitemiz, sadece Türkiye'den firmaların katılabildiği bir platformdur

Sayın İsmail Gülle' nin de belirttiği üzere; ”İhracat, Türkiye'nin refahı için tek çıkış kapısıdır.” Derneğinizin amacının, üyelerinizin ihracat satışlarını artırmalarına yardımcı olmak olduğunu biliyoruz. Aynı hedeflere sahip olduğumuza inanıyoruz ve sizi desteklemek istiyoruz. Üyelerinizi platformumuza katılmaya ve ürünlerini sergilemeye davet ediyoruz.

Üç farklı üyelik paketimiz mevcuttur: TEMEL, PRO ve PLATIN. Tüm üyeleriniz TEMEL bir şekilde üye olabileceği gibi, PRO ve PLATIN paketlerimiz, üye şirketlerin daha fazla ürün eklemesine ve alıcılardan daha iyi arama sonuçları almasına olanak tanır.

Birlikte ülkemizin ihracatta yılı 500 milyar dolar ihracat hedefine ulaşma yolunda yardımcı olabilmeyi arzu ediyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Lütfen Yusuf Bey'i en kısa sürede YeniExpo'dan arayın. B2B uluslararası ticaret platformu üzerinden ihracatınızı artırmanıza yardımcı olabiliriz.

Ürünlerinizi tanıtın, İhracatınızı arttırın. 

İletişim Temsilcimiz: 

Iyi calismalar

Şirketinizi ekleyin

Related Posts

Leave a Reply