Yurt dışında bulacağınız yeni müşteriler ile sizde ihracata adımınızı atın! Bahsetmiş olduğumuz devlet destekli ihracat yardımlardan yararlanarak pazarlama stratejilerinizi daha da hızlandıracaksınız. İyi seyirler. ✈️

⌨️ Bölüm Özeti:
00:00 | İhracat nasıl yapılır? 📦 Yurt dışından nasıl müşteri bulunur? | Kısa ve Öz 200
03:17 | Yurt dışında müşteri bulmanın en kolay yolu. 💯
10:48 | İlgili ülkelerin Türkiye elçiliklerine danışın. 🇹🇷
13:40 | İhracat alanındaki tecrübelerim. 💪
14:37 | Ticaret Bakanlığı’nın ihracat alanında sağladığı destekler. 💰

💁🏻‍♂️ Mustafa Namoğlu’na Soru Sorun:
▸ Instagram: https://www.instagram.com/mustafanamoglu/
▸ Twitter: https://twitter.com/mustafa_namoglu

📍 Bizi takip edin:
▸ Instagram: https://www.instagram.com/kolaydegil19/
▸ Twitter: https://twitter.com/kolaydegil19
▸ TikTok: https://www.tiktok.com/@kolaydegil
▸ Discord: https://discord.gg/gpMcm2k

#ihracatnasılyapılır #ihracat #ihracatdestekleri

Kanala Abone Ol:

Kolay Değil tarafından bu video beğenildi: 780

Bu videoyu Kolay Değil tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde ("Video İçeriği") veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

————————————–

Generalmobile
728 x 90 sadoun ad1

Leave a Reply