Fuarlar hedefleri, giderleri ve pazarlama etkinliği

Sergiler pahalıdır. Çok pahalı.

Katılım, stant maliyeti, tasarım, mobilya, personel, tanıtım, baskı, örnekler… , bir şirketin sahip olabileceği en pahalı etkinlik türüdür.

Bu nedenle uygun bir yatırım getirisine (Yatırım Getirisine) ihtiyacınız var.

Şirketinizin bu tür bir etkinliğe katılmak için nihai amacı her zaman satış üretmek için potansiyel müşteriler olmalıdır.

İş fuarlarına katılmak ve başarılı olmak, temel alıcı trafiğini gerektirir. Ziyaretçiler edinmek, ekibinizin uzmanlığıdır.

Etkinliği tanıtmak, standı dekore etmek, el ilanları, broşürler ve kartvizitler hazırlamak, örnekleri düzenlemek, doğru yeri seçmek, bütçeyi yönetmek… bütün bunlar bir pazarlama uzmanı tarafından daha iyi idare edilecek!

Ticaret fuarları marka bilinirliği, pazar araştırması, rekabet analizi, ortaklıklar ve diğer reklam fırsatları için mükemmeldir. Burada da pazarlama ekibiniz daha uygun olur.

Satış ekibi, mevcut müşterileriyle iletişim kurmalı, ekiplerini eğitmeli, toplantı takvimlerini yönetmeli, gösteriler hazırlamalı ve durak ziyaretçilerini bilgilendirmeli.

Sergi başarısının önemli bir yönü, ekibinizin potansiyel müşterileri bilgi alma ve bu müşterileri müşterilere dönüştürmek için kullanma becerisinde yatmaktadır.

Burada YeniExpo.com'da ürünlerinizi sergilemek ve pazarlamak, marka bilinirliği geliştirmek, potansiyel müşteriler toplamak ve sonuçta satış üretmek için 7/24 365 sanal bir fuar sunuyoruz. Üyelik ücretlerimiz çok makul ve fuarlardan çok daha ucuz.

YeniExpo.com'a katılmak, şirketinizin pazarlama ekibinin stratejik bir hedefi olmalıdır.

TIKLA VE BAŞVUR

Related Posts

Leave a Reply