10 DAKİKADA TÜBİTAK 2244 SANAYİ DOKTORA PROGRAMINI ANLATTIK! | ALBERT SOLİNO DANIŞMANLIK

Bugün Tübitak 2244 Doktora Programı hakkında konuştuk.

Konuşmacılar:

0:22 Tübitak 2244 Sanayi Doktora Programı nedir? Tübitak 2244 Sanayi Doktora Programının işletmelere katkısı nedir? Neden firmalar Tübitak 2244 Sanayi Doktora Programına başvurmalı? Tübitak 2244 Sanayi Doktora Programının amacı nedir?
1:29 Sanayi destek kapsamında desteklenen modeller nelerdir? Hangi alanlarda destek alınabilir?
2:34 Başvuru koşulları nelerdir? Kimler başvurabilir?
3:29 Programın destek süresi ve destek miktarı nedir?
7:16 Değerlendirme süreci nasıl işler? Değerlendirme kriterleri nedir?
8:54 Albert solino olarak bu kapsamda hangi yaklaşımımız var ve nasıl fayda sağlıyoruz?

Yukarıdaki soruların cevaplarını bu videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.

İyi seyirler…

——————————————————————————————————————————————————-

🔸Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir, Uzman Danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.👇🏻
https://www.albertsolino.com/ar-ge-merkezi-danismanligi/
https://www.albertsolino.com/iletisim/

🔸Sosyal Medyalar;👇🏻
Linkedin:https://www.linkedin.com/company/albert-solino-innovative-consulting/
Facebook:https://www.facebook.com/albert.solino/
Instagram:https://www.instagram.com/albertsolino/
Twitter:https://twitter.com/AlbertSolino

Video Süresi: 00:13:57

Kanala Abone Ol:

Albert Solino tarafından bu video beğenildi: 8

Bu videoyu Albert Solino tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

STK Makina x Banner ad

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

One thought on “10 DAKİKADA TÜBİTAK 2244 SANAYİ DOKTORA PROGRAMINI ANLATTIK! | ALBERT SOLİNO DANIŞMANLIK

Leave a Reply