YeniExpo with at 2018

YeniExpo interview with Pelit Palet at 2018 Antalya Construction machinery fair.

#PELİTPALET, produces PRODUCTION for #COBBLESTONE, #KERBSTONE, #PUMICE CONCRETE.

Their production line consists of:

WOOD PALLET (ECO-PRO)
THERMOWOOD (EXCLUSIVE)
THERMOPLASTIC (PREMIUM)
SHEET IRON PALLETS (PLUS)
STEEL PALLETS (MASTER-EXPO)
#SHIPPING_PALLETS
PIGMENT POWDER COATINGS
MOLD CLEANING BRUSHES
#LUMBERS
#BEE_HIVES
#FLOWER_BEDS, POTS

All are available for Export worldwide.

www.YeniExpo.com, is an international business-to-business (B2B) site, that helps connect wholesalers, primarily based in Turkey, with businesses and buyers around the world on a single marketplace platform. It is devoted to help them export and increase their sales. While sellers can for free, we encourage full membership on YeniExpo for companies that are serious about increasing their market share worldwide.

Our mission is to make it easier for suppliers to showcase their products on the internet, thus creating export demand from customers worldwide. Through our ecommerce platform, we assist importers to find the right suppliers from Turkey and to directly communicate with them quickly and efficiently.

Why advertise with YeniExpo?
• Reach new international customers
• Increase Sales and profits

• Your competition is advertising

#YeniExpo #Sourcing #PrivateLabel #MadeinTurkey #importer #exporter #turkeyexport #export #import #Wholesale #Brand #Manufacturer #Supplier #Exporter #Designer #Discount #Maker #Source

***********************
YeniExpo

Facebook: https://goo.gl/3eo5ij
Twitter: https://goo.gl/pd8z5o
Instagram: https://goo.gl/Zs6NgW
Pinterest: https://goo.gl/SBshmR
Google+: https://goo.gl/uWEXvm
Blog: http://www.YeniExpo.net

Top 3 reasons for exhibiting online at YeniExpo.com
• Presenting your new Turkish made products to the world market
• Promoting your company brands and information
• Generate new business contacts

Video Süresi: 00:06:06

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 3

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

turkish airlines-1-234x60

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

Leave a Reply