YeniExpo Ihracat Nerde Dünya Türk Ürünleri İhracatı Toptan Dijital Ticaret Fuarı Platformu

YeniExpo Ihracat Nerde Dünya Türk Ürünleri İhracatı Toptan Dijital Ticaret Fuarı Platformu

Video Süresi: 00:02:05

https://Yeniexpo.com, yabancı alıcılar ile Türk tedarikçileri buluşturan çevrimiçi bir B2B ticaret rehberidir.

Hedefimiz, Made in Turkey ürünlerinin ihracatını artırmaktır.

Yabancı alıcılar YeniExpo.com’da Türkiye’den yetkin ve güvenilir ihracatçılar, tedarikçiler ve üreticiler bulabilirler.

Alıcılar, bir aracı olmadan doğrudan kaynakla ilgilenebilir, böylece komisyonlardan ve aracı fiyatından tasarruf edebilir.


Türk ihracatçılar yeniexpo.com’a davetlidir

YeniExpo.com platformu, giyim, mobilya, tarım ürünleri, ayakkabı, makine, gıda ürünleri ve daha fazlası için kolay kaynak sağlar.

Alıcı Kaydı ÜCRETSİZ: https://yeniexpo.com/customer-registration/

Misyonumuz, Türk tedarikçilerin ürünlerini internette tanıtmalarını kolaylaştırmak, böylece dünya çapındaki müşterilerden ihracat talebi yaratmaktır.

E-ticaret platformumuz aracılığıyla, ithalatçıların Türkiye’den doğru tedarikçileri bulmalarına ve onlarla hızlı ve verimli bir şekilde doğrudan iletişim kurmalarına yardımcı oluyoruz.

Ülke içinde satış yapmaktan oldukça farklı bir alan olan dış ticaret, gelecek vadeden pazarlara açılmak ve yurtdışına ürün satışı yapmak için oldukça yararlı olabilir. YeniExpo.com, Türkiye’nin ürün ihracatını destekleyen toptan bir B2B web sitesidir.

Türk İhracatçı Kayıt: https://yeniexpo.com/vendor-membership/

***********************
URL: https://YeniExpo.com

Flickr: https://www.flickr.com/photos/sadoun/
Facebook: https://www.facebook.com/YeniExpo
Instagram: https://www.instagram.com/yeniexpoturkey/
Instagram: https://www.instagram.com/yeniexpo3/
Pinterest: https://tr.pinterest.com/yeniexpocom/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXFrlcO-cVqoeVxVbyc5Upw
Twitter: https://twitter.com/YeniExpo
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yeniexpo-com-7a2096167/

#Toptan #Ihracat #MadeInTurkey #Turkish #YeniExpo

Kanala Abone Ol:


YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 0

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:


Leave a Reply