Marka yaratma sürecinde bahsetmiş olduğumuz dijital pazarlama stratejileri ile ürünlerinizi en iyi şekilde potansiyel müşterilerinize ulaştırın, satışlarınızı arttırın! 📊

📎 Bölümdeki Örnekler:
▸ Kodgem Straight: https://www.kodgemstraight.com.tr/urun
▸ Capslock: https://www.instagram.com/capslocknext/

⌨️ Bölüm Özeti:
00:00 | Yeni ürün/marka çıkaranlar için 6 pazarlama stratejisi | Kısa ve Öz 191 📊
00:57 | Kendinize meydan okuyun! 🔥
04:10 | Yazılı içerik üretin. ⌨️
05:39 | İlgili mecralarda kendinizi tanıtın. 👋
07:39 | E-posta listesi oluşturun. 📩
10:04 | Tanımadığın insanlara e-posta at! 👀
12:38 | Markanızı en hızlı nasıl büyütürsünüz? 📈

📍 Bizi takip edin:
▸ Instagram: https://www.instagram.com/kolaydegil19/
▸ Discord: https://discord.gg/gpMcm2k
▸ Twitter: https://twitter.com/kolaydegil19
▸ Medium: https://medium.com/@kolaydegil
▸ TikTok: https://www.tiktok.com/@kolaydegil?lang=tr-TR
▸ Spotify: https://open.spotify.com/show/7HZM7QybqrhBHqZrB4QPHg

#pazarlamateknikleri #dijitalpazarlamaeğitimi #markayaratma

Kanala Abone Ol:

Kolay Değil tarafından bu video beğenildi: 1378

Bu videoyu Kolay Değil tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde ("Video İçeriği") veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

————————————–

Turkish airlines-1-234x60
728 x 90 sadoun ad1

Leave a Reply