“Herhangi bir şirketin bugünün dijital ortamında hayatta kalabilmesi için internette var olması ve şirketlerini ve ürünlerini online olarak tanıtmaya ve reklam vermeye devam etmesi kesinlikle gereklidir. YeniExpo.com’da ürünlerinizi sergilemek ve pazarlamak, marka bilinirliğinizi geliştirmek, potansiyel müşteriler toplamak ve sonuçta satış üretmek için 7/24 365 gün sanal bir fuar sunuyoruz. Tüm Türk ihracatçılarımızı, üreticilerimizi ve toptancılarımızı YeniExpo.com’a katılmaya ve ürünlerini sergilemeye davet ediyoruz” diyor.

Sonuçta satış üretmek için 7/24 365 gün sanal bir fuar sunuyoruz

“İyi bir ekip sizi başarıya götürüyor” YeniExpo, web sitesinde listelenen ürünleri ve şirketleri tanıtmak için en son online teknolojiden yararlanıyor. Portal, tüm sayfaların arama sonuçlarında en üst düzeyde gözükmesi için özel olarak optimize edilmiş.

Alanında deneyimli ve tecrübeli isimlerle çalışan YeniExpo. com’un CEO’su Jamal Sadoun; “İyi bir ekip ve doğru #pazarlama sizi başarıya götürür” diyor.

Firma, ihracat satışlarından komisyon almıyor. Sadece profesyonel anlamda üye olmak için yıllık ücret talep ediliyor. Detaylar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İletişim Temsilcimiz: Yusuf Tağraf 0532 658 79 59

_______

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.