Toptan Ürün Nasıl Alınır ?

Merhaba;

Bu videoda sermaye büyüklüğünden bağımsız olarak , toptan ürün alırken dikkat etmemiz gerekenler hakkında bazı tecrübelerimi paylaştım.

Videoyu beğenmeyi, kanalım(IZ)a abone olmayı ❤️ ve çan simgesine tıklamayı 🔔 unutmayın.

Faydalı olması dileklerimle #toptanürünalmak #toptanmalalmak

Video Süresi: 00:17:13


Kanala Abone Ol:


İlker Ufuk FİL tarafından bu video beğenildi: 77

Bu videoyu İlker Ufuk FİL tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

nümismatik mezat dukkani

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

6 thoughts on “Toptan Ürün Nasıl Alınır ?

 1. izzet köklü says:

  Merhaba hocam genelde büyük toptancılar İstanbul'da oluyor küçük illerde çoğu ürünün toptancısı bulunmuyor bu illerde yaşayanların İstanbul'a gitmeden toptancı bulup toptancılarla iletişime geçip güvenli bir şekilde nasıl ürün temin edebiliriz ve kendi yaşadığımz şehre göndertebiliriz bununla da ilgili video çekebilirmisiniz

 2. Basketball Station says:

  Merhaba anlatımınızı çok samimi ve bilgilendirici buluyorum ilk olarak bunun için teşekkür ederim.Çin ve diğer ülkelerden toptan mal alımı nasıl yapılır,nelere dikkat etmek gerekir ve vergi konularında bilginiz var ise sizden dinlemeyi çok isterim.

 3. mkozan says:

  "Parayı hedef olarak görmeyin. ilk plana parayı koymayın. Insanlara faydalı olmayı gözetin, insanlara iyi hizmet verin ve iyi ürünler sunun. Para zaten zaman içinde bir şekilde gelecektir." ne güzel özetlemişsiniz.

 4. abdullah uzel says:

  Merhabalar hoş geldiniz yeni gelen 60 arkadaş .Kanalımız inşallah daha da büyüyecek. .Buradan çok güzel işler çıkacağına benim inancım tam. Konu çok abi de zamanla yazacaktır arkadaşlarda ama genel olarak e ticaretin sıkıntılarını siz biliyorsunuz. Sırası gelince anlatırsınız..Benim bir şey dikkatimi çekti abim kapak hazırladığın videoların izlenme oranları daha yüksek ..Bizim insanımız seviyor böyle şeyleri..E .TİCARETİN 10 ALTIN KURALI….BUNLARI BİLMEDEN PAZARYERLERİNE GİRME..MAHALLE DÜKKANINDAN ZİRVEYE..vb renkli bir kapak hazırla istersen dediğin gibi cin ALİ anlat sonra :)))ironi yaptım."Ehline denk;gelmeyen her şey ziyan olur.Can da,inci mercan da"

Leave a Reply