İnstagram’cılar Mağazacılar, Pazarcılar ürünlerini nerelerden alıyor

Pazarcı buldugu her yerden malı alıyor, İstanbul için konuşuyorum. Özellikle Güngören Bayrampaşa dan sonra En çok gidilen yerler arasında MERTER, bütün pazarcıların yada ilk işe başlayan Esnafın ve pazarcıların mal aradıkları, ürünlerini aldıkları yerler. Buradan ürün alıpta kar marjını az bulanlar bu firmalara çalışan atölye fabrikaları bulup buralardan ürünlerini almaktalar. Bu atölye üstü fabrikalar her yerde olabiliyor, binanın alt katı , üst katı, hiç tahmin etmedigin mahallelerde, arayıp araştırmak gerekiyor belli bir isim yok şuraya buraya bak digemiyorum, genelde alacagınız mallarda ikici kalite oluyor az defolu ürünler. En çok bebek giyimi yada tsort,penye tarzı. merter toptan giyim fiyatları

Merter pazarcıların ikinci en çok gittigi dış giyim ürünlerini aldıgı yer. Burdada ne ararsanız bulabileceginiz toptan magazalar var. Ucu bucagı yok e5 de merter köpründen caddeye sagli sollu yukarıya kadar özellikle sokak araları, dediğim gibi ucu bucagı yok her yere bakabilirsiniz. Zaten çogunun yaptıgı mal grubu birbirine benzer fiyatlarda hemen hemen aynı..
İç çamaşır grubu mahmutpaşa da bulabilirsiniz butun ünlü markalar orada bulunmakta tutku, şahinler, doranse gibi firmalar buralarda kalıcılıgını her zaman devam ettiren firmalardır.. herkeze mal verirler.

Ayakkabı terlik çanta grubu yani deri üzerine ne varsa bulabileceginiz tek adres gedikpaşa da her yerde var.

Takı kolye bileklik istanbulda mercan tahtakale civarında bulabilirsin her yerde fiyat aynı. Modeller aynı, zaten bu ürünleri çinden getiren bikaç buyuk firma buradaki toptancılara ürünü verir.. onlarda perakendecilere.


Saat toptancıları da bu civarda eminönünde birkaç işmerkezi , han tarzı yerlerde ürünlerini toptan satmakta.

Renkli hint elbiseleri şark handa ve çevresinde bulabilirsiniz.
Perde grupları mercan yokuşuyla sultanhamam arası bulabilirsiniz.

Temizlik ürün grupları deterjan, istoçta

Zücaciye, ev gereçleri ,aksesuar, biblo , temizlik grupları saatciler KISACASI AKLINIZA NE GELİYORSA tüm ürünler burada toptan olarak satış yapan binlerce firma bulabilirsiniz.

Eşarp grubu Tahtakale sultanhamam arası salgı sollu sokak ve caddelerde .

Güneş gözlügü mercan Tahtakale civarında tam adresler siz gezdinizde sorarak bile bulabileceginiz adresler karşınıza cıkacak siz sadece ne satacagınıza karar verin…

Umarım beğenirsiniz. Keyifli izlelemer!

Kanalıma ABONE olmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz

İnstağram’dan beni takip etmek isterseniz.

Instagram hesabım:
Twitter hesabım:
Facebook hesabım:
İş Birlikleri için, E-Mail Adresim: [email protected]

Watsapp hattımız: 0531 782 10 90 numarasına videolarınızı gönderin..
Müzik:

ARKADAŞLAR VİDEOYU BEĞENMEYİ, YORUM YAPMAYI VE YENİ KLİP İÇİN KANALIMA ABONE OLMAYI , BİLDİRİMLERİ AÇMAYI UNUTMAYIN
EMEĞE SAYGI

AÇIKLAMA: Bu video sponsorlu (reklam) değildir.

©Tüm hakları Erol Muğurtay a aittir.

#pazarcılarürünlerininerelerdenalıyor#mertertoptangiyim#mertergiyimmağazalarıvefiyatları

Kanala Abone Ol:

sosyete pazarcı tarafından bu video beğenildi: 1131

Bu videoyu sosyete pazarcı tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:


Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

————————————–

728×90 nedal sadoun 7

Leave a Reply