Toptan Kumaşcılar ve Üreticileri | 🎥 Zeytinburnu Kumaşcılar Vlog | Her Yeri Gezdim !

Zeytinburnu toptan kumaşcıları

İnstagram’cılar Mağazacılar, Pazarcılar ürünlerini nerelerden alıyor.

Zeytinburnu bölgesinde kumaşçı mı arıyorsunuz ? Zeytinburnu kumaşçıları ve kumaş üreticileri her yerde her sokak da viskon kumaş,döşemelik kumaş,polyester kumaş. Seyitnizam caddesine gelin, sokak araları her yer kumaşcı her toptancı. Kalitesine göre arayıp her türlü kumaşı toptan alabileceginiz,kumaş fiyatları nı ögrenebileceginiz firmalar her yerde. Geçmiş de kumaşcılar olarak ünlenen zeytinburnu tekstil giyimin merkez konumu hale geldi. ihracat fazlası kumaş fiyatları da uygun kilo olarak alabileceginiz yerlerde var. kumas satin al, Hepsi bu video da…..

#zeytinburnukumaşcıları#viskonkumas#kumaş

Ayakkabı terlik çanta grubu yani deri üzerine ne varsa bulabileceginiz tek adres gedikpaşa da her yerde var.

Takı kolye bileklik istanbulda mercan tahtakale civarında bulabilirsin her yerde fiyat aynı. Modeller aynı, zaten bu ürünleri çinden getiren bikaç buyuk firma buradaki toptancılara ürünü verir.. onlarda perakendecilere.

Saat toptancıları da bu civarda eminönünde birkaç işmerkezi , han tarzı yerlerde ürünlerini toptan satmakta.

Renkli hint elbiseleri şark handa ve çevresinde bulabilirsiniz.
Perde grupları mercan yokuşuyla sultanhamam arası bulabilirsiniz.

Temizlik ürün grupları deterjan, istoçta

Zücaciye, ev gereçleri ,aksesuar, biblo , temizlik grupları saatciler KISACASI AKLINIZA NE GELİYORSA tüm ürünler burada toptan olarak satış yapan binlerce firma bulabilirsiniz.

Eşarp grubu Tahtakale sultanhamam arası salgı sollu sokak ve caddelerde .

Güneş gözlügü mercan Tahtakale civarında tam adresler siz gezdinizde sorarak bile bulabileceginiz adresler karşınıza cıkacak siz sadece ne satacagınıza karar verin…

Umarım beğenirsiniz. Keyifli izlelemer!

Kanalıma ABONE olmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UCIwsHKgYtEJPwdEH8Urq4Cg?sub_confirmation=1

Sosyal Medyalardan beni takip etmek isterseniz.

Instagram hesabım: https://www.instagram.com/sosyetepazarci
Twitter hesabım: https://twitter.com/sosyetepazarci
Facebook hesabım: https://facebook.com/sosyetepazarci
İş Birlikleri için, E-Mail Adresim: [email protected]
https://www.youtube.com/channel/UCIwsHKgYtEJPwdEH8Urq4Cg?sub_confirmation=1
Watsapp hattımız: 0531 782 10 90 numarasına videolarınızı gönderin..
Müzik: https://www.bensound.com

ARKADAŞLAR VİDEOYU BEĞENMEYİ, YORUM YAPMAYI VE YENİ KLİP İÇİN KANALIMA ABONE OLMAYI , BİLDİRİMLERİ AÇMAYI UNUTMAYIN
EMEĞE SAYGI

AÇIKLAMA: Bu video sponsorlu (reklam) değildir.

©Tüm hakları Erol Muğurtay a aittir.

Arkadaşlar bu kanalda ki amacım, KENDI İŞİN PATRONU nasıl olunur hakkında, TOPTAN ÜRÜN nerelerden alınır (şuanki video serisi) Daha sonra , Ürün nasıl alınır, Kâr marjı ne kadar olmalı, İnternet mi? Mağazamı açmalı?

Sosyal medya en basit nasıl kullanılır Ve bu işleri yaparken resmi işlemler nasıl yapılır, Şirket mi Şahıs vergi levhasımi almalı VE SONUNDA Mağaza nerelerde açılır, PAZAR MI DAHA KÂRLI MAĞAZAMI ??? Pazarları ve Mağazlari tek tek gezeceğiz… Hepsi bu kanalda

Bizi izlemeye beğenmeye ve özellikle ABONE OLMAYA ve ZILI açmayı UNUTMAYIN..

Video Süresi: 00:12:42

Kanala Abone Ol:

Sosyete Pazarcı tarafından bu video beğenildi: 166

Bu videoyu Sosyete Pazarcı tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

26 thoughts on “Toptan Kumaşcılar ve Üreticileri | 🎥 Zeytinburnu Kumaşcılar Vlog | Her Yeri Gezdim !

  1. Sosyete Pazarcı says:

    Arkadaşlar bu kanalda ki amacım, KENDI İŞİN PATRONU nasıl olunur hakkında, TOPTAN ÜRÜN nerelerden alınır (şuanki video serisi) Daha sonra , Ürün nasıl alınır, Kâr marjı ne kadar olmalı, İnternet mi? Mağazamı ? PAZARDA TEZGAH mı açmalı?

    Sosyal medya en basit nasıl kullanılır Ve bu işleri yaparken resmi işlemler nasıl yapılır, Şirket mi Şahıs vergi levhasımi almalı VE SONUNDA Mağaza nerelerde açılır, PAZAR MI DAHA KÂRLI MAĞAZAMI ??? Pazarları ve Magazlari tek tek gezeceğiz… Hepsi bu kanalda

    Bizi izlemeye beğenmeye ve özellikle ABONE OLMAYA ve ZILI açmayı UNUTMAYIN..

Leave a Reply