Toptan Butikler Ürünlerini Nereden Almalı ? Merter'mi, Osmanbey'mi yoksa Laleli'mi…

Video Süresi: 00:13:25

Butikler nerden toptan alışveriş yapmalı ? Merter’denmi, Osmanbey’denmi, Laleli’denmi ? Bu videomuz Butik sahipleri ve İnstagram Butikleri için özel olarak hazırladık. Bize gelen bir çok soru için bu videoyu sizler için hazırladık ; Butikler mallarını nerden alıyor ? Kadın giyim butikleri nerden mal alıyor ? Laleli toptancıları kim ? Lalelide nerden mal alınır ? Butik nasıl açılır ? Instagram butikleri nerden ürün alıyor ? Osmanbey, Merter veya Laleli firmaları ve Kazee hangisi ? Bu yazıda bu soruların bir kısmını cevaplıya bilirsiniz…
Butikler için en önemli şey kalite ve ürünün moda olmasıdır. Kazee olarak biz tüm ürünlerimizde doğal elyaf kulanarak ve en son trendleri uzman tasarımcı ekibimiz ile üretmekteyiz.
Mağazalarımızda ve internet sitemizde Toptan kadın giyim üzerine butiğiniz için her şey bulabilirsiniz.

Kazee, İstanbul Laleli toptan bayan giyim, bayan giyim modelleri alanında faaliyet gösteren uluslararası bayan giyim firmasıdır.
Üretmiş olduğu; Bayan elbise, triko, büyük beden elbise ve diğer bayan giyim kombinlerine, kazee official youtube sayfamızdan ulaşabilir veya hakkında kısmındaki diğer iletişim araçlarından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bizlere whatsapp ile ulaşabilirsiniz.

Bir Türk kadın giyim markası olan Kazee’nin İstanbul Laleli’de iki toptan giyim mağazası bulunmaktadır. 1993 yılından beri hizmet veren firmamız ürünlerini İstanbul Laleli’den tüm dünyaya ihraç etmektedir. Kazee’nin yeni modellerini Facebook, Telegram, Instagram ve YouTube’da görebilirsiniz. WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz;

Türkiyenin her yerine kargomuz ücretsiz olarak vardır.
Kapıda ödemelidir.

Toptan ve Perakende
Bilgi ve Sipariş için lütfen whatsapp :

Whatsapp : +90 544 517 04 12 https://wa.me/905445170412

Whatsapp : +90 546 517 04 11 https://wa.me/905465170411

Perakende Websitemiz
www.kazee.com.tr https://www.kazee.com.tr

Toptan Websitemiz
www.kazeeofficial.com https://www.kazeeofficial.com

TELEGRAM : https://t.me/kazeeofficial

INSTAGRAM KAZEECOMTR : https://instagram.com/kazeecomtr/

FACEBOOK Kazeecomtr : https://www.facebook.com/kazeecomtr/

TikTok : https://www.tiktok.com/@kazeeofficial

KAZEE & İNTERPOLO LALELİ Adress:
Mimar Kemalettin mahallesi Şahir Haşmet sokak no:4 LALELİ / İSTANBUL TÜRKİYE 🇹🇷
Tel : +90 212 517 04 01

https://g.page/kazeecomtr?gm

KAZEE LALELİ Adress:
Koska cadesi No: 4/B LALELİ-İSTANBUL – TÜRKİYE 🇹🇷
Tel : +90 212 516 39 25

https://g.page/kazeeoficial?gm

Sayfamızın Tüm Hakları KAZEE Markasına aittir. Kazee bir markası bir REEL TEKSTİL markası olup tüm haklarına sahiptir. Sayfamızdaki tüm videolar şirketimize aittir, sayfamızdaki ürünler firmamızın kendi ürünleri olup tüm patent ve sertifikaları mevcuttur.

Patent Registration number : 1 506 822

REEL Tekstil sanayi ticaret limited şirketi
Merkez: Maltepe Yolu Obaköy İş Merkezi No : 11/216 Zeytinburnu – İstanbul – Türkiye
Vergi Dairesi : Davutpaşa
Vergi No : 7340050671
Ticaret sicil No : 294018 / 241600

#butik, #toptan, #laleli

Kanala Abone Ol:

KAZEE OFFICIAL BUTİK KADIN GİYİM tarafından bu video beğenildi: 40

Bu videoyu KAZEE OFFICIAL BUTİK KADIN GİYİM tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728 x 90 sadoun ad1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

728 x 90 sadoun ad1

3 thoughts on “Toptan Butikler Ürünlerini Nereden Almalı ? Merter'mi, Osmanbey'mi yoksa Laleli'mi…

  1. ADNAN TUNÇ says:

    En kaliteli markalar Bomonti'de bulunuyor..
    Sonra sırasıyla Osmanbey ve Merter gelebilir..
    Laleli genel olarak zaten Bomonti – Osmanbey – Merter markalarını satıyor..
    İstisna olarak Laleli'de de üreticiler olabiliyor tabi..

Leave a Reply