İstanbul toptan ve perakende satış yapan yerler #toptan giyim satan yerler
İstanbul toptancıları nerede
#çanta bujiteri halı oyuncak
Örgü ipi,
Tahtakale kumaş fiyatları
Kürkçü han kumaş fiyatları.
Bügün Eminönü tahtakaleyi gezdik miorre, doremi marka gecelik VS ürünleri 5 – 10 TL ye aldık asıl amacımız buralardan ürün alıp İnternet üzerinden satılırsa para kazanabilirmiyiz kanalıma abone olursanız cok sevinirim vevabıda muhtemelen haftaya belli olur, #tahtakale ucuz kıyafet toptan kıyafet
Marka Ucuz ürünler
Ucuz çanta
Ucu bujiteri
Kıyafet
İç çamaşır

İnstegram =hikmet_65_34

Kanala Abone Ol:

Hikmet CANKİ tarafından bu video beğenildi: 1862

Bu videoyu Hikmet CANKİ tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde ("Video İçeriği") veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

————————————–

Generalmobile

Leave a Reply