#BirFikrinmiVar Akademi’de bu hafta girişimciler ve yatırımcılar için Mal İhracatı yapan her firma için yılda 2 milyon USD’lik ihracat teşvik ve hibelerini nasıl alabilirsiniz onları konuştuk. Daha fazla içerik için hemen abone olun!

Şirketinizi Videoda Bahsedilen Tüm Teşviklerden Faydalandırmak için WRM Danışmanlık ile hemen irtibata geçin! Tel: 0850 885 5 976 www.wrm.com.tr

Bir Fikrin mi Var Akademi, son 13 yıldır 4 ülkede yaptığı 300’ün üzerinde programla girişimcilerin her zaman yanında olmayı sürdürüyor! Bir Fikrin mi Var Akademi olarak girişimciliğin duayenlerinden en son trendleri, sektörel gelişmeleri ve eğitimleri burada bulabilirsiniz. Daha fazla içerik için bizleri takip etmeyi unutmayın!

Her Cuma 18:00’da Yepyeni Bir Akademi Eğitim Videosu Sizlerle!

Web sitemize göz atın: http://www.birfikrinmivar.com

Twitter hesabımızı takip etmek için: https://www.twitter.com/birfikrinmivar

Intagram hesabımızı takip etmek için: https://www.instagram.com/birfikrinmivar

Kanala Abone Ol:

Bir FİKRİN mi VAR tarafından bu video beğenildi: 1691

Bu videoyu Bir FİKRİN mi VAR tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

Leave a Reply