.

Stepka Kadın Ayakkabısı. Dünya çapında için Türkiye'de üretildi. .com'da şirketle iletişim kurun.

Степка Женская обувь. Сделано в Турции на экспорт по всему миру. Связаться с компанией на YeniExpo.com

Кто мы?

YeniExpo.com – это международный бизнес-бизнес (B2B), который помогает подключать оптовиков, в основном, в Турции, с предприятиями и покупателями по всему миру на единой платформе на рынке. Он призван помочь им экспортировать и увеличить объем продаж. В то время как продавцы могут бесплатно участвовать, мы призываем всех членов YeniExpo присоединиться к компаниям, которые серьезно относятся к увеличению своей доли на рынке во всем мире.

Наша миссия – упростить для турецких поставщиков возможность продемонстрировать свою продукцию в Интернете, создавая тем самым экспортный спрос со стороны клиентов по всему миру. Благодаря нашей платформе электронной коммерции мы помогаем импортерам найти правильных поставщиков из Турции и напрямую общаться с ними быстро и эффективно.
Зачем регистрироваться у YeniExpo?
* Привлечение новых международных клиентов
* Увеличение продаж и прибыли
* Повысить узнаваемость бренда, доверие и доверие
* Ваш конкурс – реклама

Покупатели и продавцы, зарегистрируйтесь сегодня по адресу: www.YeniExpo.com

#Импортер #экспортер #экспорт #экспорт #Оптовая #Производитель #Производитель #Поставщик #Экспортер #Дизайнер #Дисконт #Производитель #Источник

Video Süresi: 00:02:31

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 2

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

One thought on “Stepka Kadın Ayakkabısı Степка Женская обувь.

Leave a Reply