IMPORTI / EKSPORTI - Vetëm me shumicë - Prodhime të prodhuara në TurqiShiko me shume

Kategori biznesi të veçuaraShtoni produktet tuaja në YeniExpo

Kontrolloni këto produkte të veçuara

Rritni shitjet e eksportit të produkteve tuaja

Anëtarësimi në YeniExpo

YeniExpo.com është një destinacion i shpejtë dhe i lehtë në internet për gjetjen, blerjen dhe shitjen e produkteve të reja nga Turqia. Mijëra blerës kërkojnë YeniExpo.com çdo ditë!

Mundësitë e Tregtisë për Shitësit Turk

Ne ftojmë të gjitha kompanitë, prodhuesit dhe furnizuesit turq të eksportit në YeniExpo. një nga platformat më të mira të eksportit me shumicë B2B të Turqisë. Vendosni partneritete të reja tregtare dhe gjeni mundësi të reja import-eksporti për të rritur tregtinë tuaj turke në të gjithë botën.
Më shumë se 50,000 vizitorë të huaj unikë me shumicë vijnë në sit çdo javë dhe po rriten. Kur shtoni kompaninë tuaj dhe produktet tuaja në YeniExpo, aftësia juaj për të arritur këta klientë do të rritet. Sa më shumë produkte që shfaqni në platformën tonë dixhitale B2B dhe në panairin tregtar, aq më shumë ka të ngjarë të keni më shumë klientë. Bashkohuni sot

Çfarë ofrojmë për kompaninë tuaj:

 • Vitrina e produkteve gjatë gjithë vitit
 • Kërkesat e Pafund të Klientit
 • Mundësi të pakufizuara të shitjes me shumicë
 • Lidhu me klientët e biznesit në të gjithë botën!
 • Platforma Ndërkombëtare e Tregtisë Dixhitale

Zbulohuni me lehtësi nga blerësit profesionistë

Mënyra të shumta për blerësit për të gjetur produktet tuaja: Listimet tona në motorët e kërkimit, shiritin e kërkimit në faqen tonë të internetit drejtuar nga AI, shfletoni sipas kategorive ose duke eksploruar faqen e dedikuar për secilin shitës.

Rritni biznesin tuaj të eksportit

Rritni shitjet duke hyrë në blerës nga shumë vende.

Ne do t'ju ndihmojmë të renditni produktet tuaja

Ekipi ynë i ndihmës do t'ju ndihmojë të ngarkoni informacionin dhe imazhet e produktit tuaj dhe t'ju këshillojë se si mund të zgjedhni listën tuaj në platformë për të përmirësuar zbulimin e produktit tuaj nga motorët e kërkimit.

Kush mund të bashkohet me tregun tonë B2B

Importuesit

Zbuloni importuesit në të gjithë botën, zgjeroni rrjetin tuaj, gjeni partnerë të rinj biznesi dhe shumë më tepër.

eksportuesit

Gjeni të reja partnerët eksportues nga e gjithë bota për të komunikuar dhe lidhur me YENIEXPO.

Ofruesit e Shërbimeve dhe Kompanitë Logjistike

Duke kërkuar për OFRUESIT E SHVRBIMIT ne tregtine nderkombetare? Shikoni rrjetin tonë - ata janë këtu për t'ju ndihmuar!

Si punojmë

Hapi 1

Anëtarësohuni YeniExpo Sot

Regjistroni kompaninë tuaj dhe shtoni listat e produkteve tuaja. Sistemi YeniExpo do të fillojë të punojë për ju duke promovuar produktet tuaja në 70+ gjuhë. Ne do të bëjmë që motorët e kërkimit si Google, Bing, Yahoo dhe Yandex të dinë për produktet tuaja. Gjithashtu njoftimet për produktet tuaja do të dërgohen në platformat e mediave sociale si Instagram, Twitter, Facebook dhe Pinterest.

Hapi 2

Merrni Kërkesat e Klientëve

Kërkimi i klientit në google dhe motorë të tjerë kërkimi do të arrijë te produktet tuaja në YeniExpo. Ata do t'ju dërgojnë kërkesa për kuotime dhe informacione mbi produktet. Ju do të merrni një email nga sistemi ynë duke ju njoftuar për pyetjen e klientit. Gjithashtu klienti mund të zgjedhë të kontaktojë me ju nga WhatsApp nëse zgjidhni këtë mundësi.

Hapi 3

Vendosni Tregtinë

Sa më shpejt t'i përgjigjeni kërkesave dhe pyetjeve të klientëve, aq më shpejt do të krijoni biznes me këta klientë. Ju mund të përgjigjeni dhe të kontaktoni klientin direkt ose përmes platformës YeniExpo. Eshte ne doren tende.

Cfare te presesh

T ALL GJITHA PLANET E ANEMTARSIS EX EKSPORTUES P INRFSHIN:

ASNJ COMM KOMISIONE N ON SHITJE

YeniExpo nuk do të tarifojë komision për shitjet e kompanisë suaj të krijuar si rezultat i anëtarësimit tuaj në platformën tonë.

K DRKESAT E KLIENTIT DO T IN PRFSHIN PROFILIN E KOMPANIS

Profili i klientit përfshin emrin e kompanisë, detajet e kontaktit, madhësinë e kompanisë, vitet e biznesit, vëllimin e shitjeve dhe më shumë.

VIDEO PRODUKTI DHE KOMPANIA TIPARI BOTUESE

Kompania mund të shtojë shumë fotografi dhe video për secilin produkt dhe në faqen e profilit të kompanisë.

MENAXHIMI I LEHT ST DYQANIT

Uebfaqja jonë ju ofron një platformë të lehtë për të shtuar produkte dhe për të arritur tregje të reja menjëherë. Duhen më pak se 30 minuta për t'u regjistruar, për të shtuar produkte dhe për të dalë në internet.

Produktet e paraqitura

Faqja jonë promovon 1000 produkte turke. Produktet tuaja të paraqitura kanë potencialin të shfaqen në faqen tonë dhe në shumicën e faqeve të paraqitura.

70 + GJUHËT

Të gjitha faqet dhe listat e produkteve të futura në gjuhën angleze. Sistemi ynë krijon deri në 70+ përkthime të faqes në gjuhë të ndryshme.
Çdo përkthim ka emrin dhe URL-në e tij unike. Kështu krijimi i rezultateve të jashtëzakonshme të SEO dhe ekspozimi në motorët e kërkimit. Produktet tuaja do të gjenden në google në këto gjuhë.

SEO Optimizimi i listave të produkteve

Ne përdorim teknologjinë më të fundit për të siguruar që produktet tuaja të shfaqen në krye të motorëve të kërkimit. Kjo do të çojë më shumë trafik në produktet dhe kompaninë tuaj.

GALERIA FOTOGJIKE E PRODUKTIT

Shtoni deri në 30 fotografi për artikull. Fotografi të shkëlqyera do të shesin produktin dhe do të japin informacione më të mira

LIDHJET E MEDIAVE SHOQRORE

Faqja juaj në faqen tonë të internetit do të sigurojë lidhje me llogaritë tuaja të mediave sociale. I inkurajon vizitorët të ju ndjekin.

180 GARANCI PATR Kënaqësinë e ditëve

Nëse nuk shihni rezultate të mira të promovimit të produkteve tuaja në internet dhe dëshironi të anuloni anëtarësimin tuaj në YeniExpo.com brenda 180 ditësh, na kontaktoni. Ne do t'ju rimbursojmë tarifën e anëtarësimit të plotë.

Paketat e Anëtarësisë

Shikoni detajet mbi Paketat e Anëtarësimit në YeniExpo

Qëllimi ynë

Ne fokusohemi në rritjen e shitjeve tuaja të eksportit

Qëllimi i YeniExpo.com është të rrisë eksportin e "Prodhuar në Turqi" produktet e eksportuesve dhe prodhuesve turq. Ne e bëjmë këtë duke prezantuar dhe promovuar kompaninë, markën dhe produktet tuaja për blerësit e huaj me shumicë në të gjithë botën, 24/7/365.

Nivelet e Anëtarësimit

Paketat - Arrini Klientë të Ri

Argjendi Bazë

Mirë për eksportuesit e NVM-ve dhe ofruesit e shërbimeve

250TL në muaj
Detaje

Pro Altın

Zgjidhja Profesionale për eksportuesit

500TL në muaj
Detaje

platin

Zgjidhje perfekte për eksportuesit e mëdhenj

1250TL në muaj
Detaje

Filloni një provë falas 30-ditore!

Muaji juaj i parë është në ne! Rightshtë e drejtë ... ne do t'ju ndihmojmë të promovoni dhe shisni produktet tuaja falas herën e parë që përdorni YeniExpo. Regjistrohuni falas në YeniExpo tani dhe filloni provën falas për 30 ditë pa asnjë akuzë!

Dëshmi

Referencat e dëshmive të eksportuesve turq Yeniexpo

Pjesëmarrja në platformën e tregtisë dixhitale në internet YeniExpo na jep mundësinë për të arritur tregje të reja dhe për të rritur promovimin e markat dhe produktet tona. Ne marrim rregullisht pyetje nga Evropa dhe vendet e tjera.

i gjerë / Hasatsan
Referencat e dëshmive të eksportuesve turq Yeniexpo

Shitjet ndërkombëtare janë thelbësore për të mbijetuar në biznes. YeniExpo na jep mundësinë të prezantojmë dhe të ekspozojmë produktet tona në platformën e panairit dixhital të tregtisë.

Hakan / Shtëpia Cassalis
Referencat e dëshmive të eksportuesve turq Yeniexpo

YeniExpo promovon produktet tona ane e mbane botes. Ne jemi të lumtur të shohim produktet tona të renditura në këtë platformë B2B.

AbduRahman / Imessport
Referencat e dëshmive të eksportuesve turq Yeniexpo

Ne kemi shtuar më shumë se 100 produktet tek YeniExpo. Ne rregullisht marrim kërkesa nga klientë të huaj.

Koray / Berberler
Referencat e dëshmive të eksportuesve turq Yeniexpo

Hartimet tona të makinës dhe risitë janë me cilësi të lartë dhe shumë të përballueshme për t'i shërbyer klientëve botërorë. Ne marrim kërkesa të klientëve nga shumë vende në këtë platformë. Ne jemi duke pritur për kërkesat tuaja.

Emrah / Dizayn Makina
Referencat e dëshmive të eksportuesve turq Yeniexpo

Turqia është një burim i rëndësishëm për tekstilet shtëpiake. Ka qindra prodhues. Në mënyrë që të dallojmë veten nga të tjerët, ne promovojmë të lartën tonë produkte të cilësisë përmes kësaj platforme që u shërben blerësve me shumicë nga e gjithë bota.

fat i mirë / Armes Home

Lajmet e funditBlog: Më shumë lajme

Rreth YeniExpo

YeniExpo B2B Eksport Tregu i Eksportuesit turq dhe produkte me shumicë.

Panairi Online i Tregtisë Dixhitale - Produkte Burimi nga Turqi!

Caku

Qëllimi i YeniExpo.com është të rrisë eksportet e produkteve "Made in Turkey" nga eksportuesit dhe prodhuesit turq. Ne e bëjmë atë duke prezantuar dhe promovuar kompaninë tuaj, markën tuaj dhe produktet për blerësit e huaj me shumicë në të gjithë botën 24/7, 365 ditë.
 
Platforma Turke që mbështet Prodhuesit Turq. Qëllimi ynë kryesor është t'ju ndihmojmë të rrisni shitjet e eksportit.
 

Ynë

Për ta bërë më të lehtë për furnizuesit turq që të shfaqin produktet e tyre në internet, duke krijuar kështu kërkesë për eksport nga klientët në të gjithë botën.
 

Ftesë për eksportuesit

Ne ftojmë kompaninë tuaj të bëhet një anëtar aktiv në YenExpo.com.

Ne kemi më shumë se 20 kategori për eksportuesit për të renditur produktet e tyre, duke përfshirë Këpucët, Mobiljet, Veshjet, Makineritë, Metalet, Pjesët dhe shumë sektorë të tjerë turq.
 
Fatkeqësisht, mjedisi i ri normal i sotëm pandemik jemi përballur me udhëtime të kufizuara të klientëve të huaj dhe shumë anulime të panaireve tradicionale tregtare. Eksportuesit duhet të jenë aktivë në të gjitha llojet e marketingut dixhital.
 
Ne jemi të sigurt se shërbimet tona dhe platforma e biznesit mund të jenë të dobishme për strategjinë e marketingut dixhital të kompanisë suaj dhe rritjen e shitjeve të eksportit.
 
Ne e mirëpresim mundësinë për të diskutuar këtë me ju përmes telefonit ose personalisht (ose dixhital në whatsApp ose Zoom.)
 
Ne shpresojmë t'i shërbejmë kompanisë suaj dhe t'i shtojmë më shumë vlerë përpjekjeve tuaja të marketingut në të gjithë botën. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni.
 

PROFILI I EKSPORTUESVE / EKSPOZITUESVE

 • eksportuesit
 • tregtarët me shumicë
 • Kompanitë Tregtare
 • Prodhuesit
 • Furnizuesit
 • kooperativat
 • Ofruesit e shërbimeve
 • Ndërtim

TREGU DHE PANAIRI B2B

 • Ekspozoni / Prezantoni Produkte
 • Prezantoni furnitorët
 • Kërko Produkte
 • Lidhni shitësit dhe blerësit
 • Panaire Tregtare Dixhitale
 

importuesit

Përmes platformës sonë të tregtisë elektronike, ne ndihmojmë importuesit në gjetjen e produkteve dhe furnizuesve të duhur nga Turqia. Përmes platformës sonë, Importuesit e Huaj dhe eksportuesit turq mund të komunikojnë drejtpërdrejt me njëri-tjetrin shpejt dhe me efikasitet.
 
PROFILI I Blerësve / Vizitorëve
 • Shpërndarësit / Agjentët
 • Dyqane
 • Dyqane zinxhirësh
 • Boutiques
 • Shitësit me pakicë masive
 • Dyqane online
 • Importuesit
 • Kompanitë Tregtare

ÇFAR IS YSHT YENIEXPO?

 • Shërbimet e marketingut B2B
 • Platforma tregtare B2B
 • Rrjeti ndërkombëtar i biznesit
 • Shfaqje e përhershme tregtare
 • Mjet ndihmuese
 • Baza e të dhënave profesionale
 • Import tregu i eksportit
 • Gjenerator i plumbit të biznesit
 • Lista e furnitorëve
 

PER KE ESHTE?

 • Njerez Biznesi
 • EMS
 • Menaxherët e prokurimit
 • Kompanitë industriale
 • Profesionistët e eksportit
 • Shpërndarës
 • Menaxherët e blerjes
 • Prodhuesit
 • Vendimmarrësit
 

SI MUND T B B BNI BIZNESIN TUAJ NGA TI?

 • Shërbimet e marketingut elektronik B2B
 • Çon shitjet e reja
 • Mundësitë e biznesit
 • Klientë të rinj dhe partnerë biznesi jashtë vendit
 • Sallë ekspozite e përhershme 24/7 365 ditore për produktet tuaja
 • Zgjidhje të marketingut në internet
 • Kontakte biznesi falas
 • Dukshmëria për kompaninë tuaj

Pse Turqia?

Ekonomia e Turqisë është një ekonomi në zhvillim e tregut siç përcaktohet nga Fondi Monetar Ndërkombëtar. Turqia është ndër vendet e zhvilluara të botës sipas CIA World Factbook. Turqia përcaktohet gjithashtu nga ekonomistët dhe shkencëtarët politikë si një nga vendet e sapo industrializuara të botës.
 
Turqia ka PBB-në nominale të 20-të më të madhe në botë dhe PBB-në e 13-të më të madhe nga PPP. Vendi është ndër prodhuesit kryesorë në botë të produkteve bujqësore; tekstile; automjete motorike, pajisje transporti; Materiale Ndertimi; elektronikës së konsumit dhe pajisjeve shtëpiake.
 

Nga A në Z Turqia i ka të GJITHA

Kërkoni në Platformën tonë për produktet që dëshironi të importoni nga Turqia. Na kontaktoni nëse nuk mund ta gjeni produktin që ju nevojitet. Ne do t'ju ndihmojmë ta gjeni atë.

Importoni produkte nga Turqia

 • Produktet e eksportit turk
 • Prodhuar në Turqi produkte
 • Drejtoria e prodhuesve turq
 • Prodhuesit në Turqi
 • Produkte turke me shumicë
 • Turqia importon me shumicë
 • Mallra turke me shumicë