YeniExpo.com'un bir şirketten şirkete (B2B) web platformu olduğunu belirtmek istiyoruz. YeniExpo'nun hedefi, Türk ihracatçılarının şirketlerini ve ürünlerini internette tanıtmasına yardımcı olmak ve böylece İhracat satışlarını uluslararası olarak artırabilmelerini sağlamak. Ayrıca, amacımız sadece müşteri bulmak ve ürün tanıtımı yapmak değil, aynı zamanda firmalarımızın markalarının yurtdışında daha da tanınır hale getirmek, uluslararası arenada daha fazla söz sahibi olmasını sağlamaktır. Websitemiz, sadece Türkiye'den firmaların katılabildiği bir platformdur

Derneğinizin asıl amacının üyelerinizin ihracat satışlarını artırmalarına yardımcı olmak olduğunu biliyoruz. Aynı hedeflere sahip olduğumuza inanıyoruz ve sizi desteklemek istiyoruz. Üyelerinizi platformumuza katılmaya ve ürünlerini sergilemeye davet ediyoruz.

Üç farklı üyelik paketimiz mevcuttur: ÜCRETSİZ, PRO ve PLATIN.

Tüm üyeleriniz ÜCRETSİZ bir şekilde üye olabileceği gibi, PRO ve PLATIN paketlerimiz, üye şirketlerin daha fazla ürün eklemesine ve alıcılardan daha iyi arama sonuçları almasına olanak tanır.

Lütfen üyelerinize hizmetimizin kullanılabilirliği hakkında bilgi verin. Ayrıca, üyelerinize giden, reklam verebileceğimiz bir haber bülteniniz varsa birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

İlginiz için teşekkür ederiz ve birlikte ülkemizin ihracatta yılı 500 milyar dolar ihracat hedefine ulaşma yolunda yardımcı olabilmeyi arzu ediyoruz

https://www..com/watch?v=-J_ek-phEcs

Related Posts

Leave a Reply