PAZARLAMAYA GİRİŞ| BÖLÜM 5: PAZARLAMANIN 4P'Sİ

Pazarlamanın 4P’si pazarlama ile ilgilenenler tarafından ilk başta duyulan önemli bir kavramdır. Phillip Kotler tarafından oluşturulan kavram pazarlama dünyasının en önemli kavramlarındandır.
4P ilgili kelimelerin İngilizce ifadelerinden oluşmakla birlikte;
Product-Ürün
Price-Fiyat
Place-Yer
Promotion-Tutundurma ‘dır.
İlgili bölümde bahsi geçen bu dört terim açıklanacaktır.SOSYAL MEDYA ADRESLERİM;
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UClAZ
İnstagram: https://www.instagram.com/onal_muserref/

Kanala Abone Ol:

MÜŞERREF ÖNAL tarafından bu video beğenildi: 38

Bu videoyu MÜŞERREF ÖNAL tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–


Videolarınızı İçe Taşıyan:


Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde ("Video İçeriği") veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Leave a Reply