Para Problem Değil, Sizsiniz – Money Isn’t the Problem Turkish (Turkish Edition) Book Description:

BU KİTAP SİZE PARA İLE KUTUNUN DIŞINA KAVRAMLARINI SUNAR

Para Problem Değil, Sizsiniz, ister çok fazla harcamak ve yeterince sahip olmamak olsun ister çok fazlasına sahip olmak olsun, para konusunda sürekli zorluk yaşayan kişiler için yazılmıştır.

Para Problem Değil, Sizsiniz’de Gary M. Douglas ve Dr. Dain Heer, paranın hayatınıza akışının yollarını değiştirmeniz için kullanabileceğiniz prosesler, araçlar ve bakış açıları paylaşırlar. Gary ve Dain para sorunları konusunda pek çok kişiyle çalıştılar; ceplerinde on dolar olan kişilerden on milyon olan kişilere kadar. İlginç olan şey, hepsinin sorunu aynıydı ve bunun parayla hiç ilgisi yoktu. Bu, onların neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadıklarıyla ilgiydi. Neyi alıp kabul etmeye gönüllü olmadığınız, neye sahip olabileceğinizin sınırlamasını yaratır. BUNU değiştirin ve artık para sorun olmayacak!

YA EĞER ALIP KABUL ETMEYİ ÖĞRENMEK YAPABİLECEĞİNİZ EN BÜYÜK ŞEYSE?

Para Problem Değil, Sizsiniz ABD, Kanada, Avrupa, Asya, Güney Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’da öğretilmiş olan popüler Access Consciousness(R) Para Seminerine dayalıdır! Bu kitap, dünyanın her yerinde insanları parayla ve hayatlarında daha fazla özgürlüğe davet etmek için birçok dilde tercüme edilmiştir.

“Bu parayla ilgili değildir. Asla değildir. Bu sizin neyi alıp kabul etmeye gönüllü olduğunuzla ilgilidir. Evren bitip tükenmez bir biçimde bereketlidir. Bu kitaptaki güçlendiren araçlarla farklı seçimler yapmayı öğrenin. Siz farklı bir realite YARATABİLİRSİNİZ. “

Publisher‏:‎Access Consciousness Publishing Company (December 11, 2018)
Language‏:‎Turkish
Paperback‏:‎110 pages
ISBN-10‏:‎1634932145
ISBN-13‏:‎978-1634932141
Item Weight‏:‎5.1 ounces
Dimensions‏:‎6 x 0.28 x 9 inches

Para Problem Değil, Sizsiniz – Money Isn’t the Problem Turkish (Turkish Edition)

Price: $13.52

(as of Jan 27,2022 17:42:59 UTC )

 

Affiliate Disclosure:

This post and description may also contain some affiliate links, which means that the post creator may receive a small commission at no extra cost to you if you click on some of the product links and decide to make a purchase. This channel is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for sites to earn advertising fees by advertising and linking to Amazon.com

Copyright Issue:

If you find any of your copyrighted material in this post or video, please contact us, so we can resolve the issue.

© All rights reserved by respective owners.

Price Note:

Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on relevant Amazon Site(s), as applicable at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

Shipping and Return Policy:

Amazon Books are subject to AMAZON.com Shipping and Return Policy.

————————————–

728 x 90 sadoun ad1

Leave a Reply