Muhalefet iktidarı erken seçime nasıl zorlar? Hakan Bayrakçı'dan dikkat çeken analiz

Muhalefet iktidarı erken seçime nasıl zorlar? Hakan Bayrakçı'dan dikkat çeken analiz

Siyasetin gündemine damga vuran tüm gelişmeler Gece Görüşü’nde tartışmaya açıldı. Asgari ücrette son durum ne? #Asgariücret 4000 TL olur mu? Ankara kulislerinde ne konuşuluyor? CHP liderinin ‘seçime zorlama’ açıklamasının anlamı ne? Hande Fırat soruyor; Akademisyen Prof. Dr. Gülümser Heper, Kamuoyu Araştırmacısı Hakan Bayrakçı, gazeteciler İsmet Özçelik, Zafer Şahin ve Melik Yiğitel yanıtladı.

CNN TÜRK YOUTUBE KANALINA ABONE OL ➤ https://bit.ly/2LzuZ1H

➤TÜM PROGRAM İÇERİKLERİ İÇİN: https://www.cnnturk.com/tv
http://twitter.com/cnnturk
https://twitter.com/cnnturkprogram
https://www.facebook.com/cnnturk
https://www.facebook.com/cnnturkprogr
https://www.instagram.com/cnnturk
http://youtube.com/cnnturk

#CNNTÜRK
#GeceGörüşü
#Haber

Video Süresi: 00:15:43


Kanala Abone Ol:


CNN TÜRK tarafından bu video beğenildi: 188

Bu videoyu CNN TÜRK tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

Video Anahtar Kelime Etiketleri:


25 thoughts on “Muhalefet iktidarı erken seçime nasıl zorlar? Hakan Bayrakçı'dan dikkat çeken analiz

 1. Yakup says:

  Şu CHP zihniyetinden bıktım artık ya…Doğru olmasa bile at yalanı yeterki iz bıraksın. Yalan üstüne yalan. Yahu böyle tartışmalara belli bir şartlar koyun ya..! Herkes herşeyi biliyor ve ustası bu ülkede ya. Konuya göre uzmanlar konuşsun ya yada yalan delilsiz konuşanı bir daha çıkartmayın. Millette güven kalmıyor.

 2. Tahsin Erdoğan says:

  NASIL ŞAPKA GİYECEKSIN DEMEK KI GİBI BİR SEY !! YA ASACAKLAR YA KESECEKLER… YA DA BOMBALAYACAKLAR….

  SONRA KI SİSTEMDE BİR TANE SAĞDAN BIR TANE SOLDAN İDAM ETTIK EŞİTLİK OLSUN DEMİŞLERDİ…

  VS VS BU MİLLET UYANDI..Yola DEVAM..

 3. Ismail Gundesli says:

  AK Hakan.abi.mahalefeti.yapabildigi.sey.sadece.bu.ulkenin.gelismesine.engel.olmok.ornek.Katar.yatirimi.once.si.almanyada.poz.verip.Turk.milleti.icin.yatirim.yapmayin.cagrisi.simdi.Araplarin.yatirimi.engellemek.icin.sokaklalara.basi.bozuk.ibsizleri.dokmesi.ve.onlara.gaz.vermesi.ve.bunlari.anlamayan.Turk.secmenleri.

 4. Fatih E. says:

  Ozel sektorun borcu hazine garantili ise kimin borcu olur bu ? Finans sektorunun borcuda bu hazine garantili isleri finanse etmek icin borclanmamismi? 5 liralik isleri 15 liraya borclanip yapin , sonra borcumuz var.

Leave a Reply