Karanfil ve Gül Yetiştiriciliğinin Temel İlkeleri 1.Ders

Karanfil ve Gül Yetiştiriciliğinin Temel İlkeleri 1.Ders

Video Süresi: 03:25:05

ANTALYA İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNÜN BAŞVURU KABUL EDİLEN GÜNCEL ONLİNE EĞİTİMLERİNİN LİSTESİNE ULAŞMAK İÇİN LİNKE TIKLAYINIZ.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1OU-TcYDW9JE340sRgsdKkgoMYWH-W9W0FRCKgM420LY/edit?usp=sharing

Eğitim Sunusu
https://drive.google.com/file/d/1iP3XJKryDOtZ0VjFoY81yTilNK755Xic/view?usp=sharing

Koronavirüs (Covid-19) salgını tedbirleri kapsamında sosyal izolasyonun sağlanması koronavirüs ile mücadelede en önemli savunma gücümüz olmuştur. Sosyal izolasyonun sağlanması koşuluyla içinde bulunduğumuz koronavirüs ile mücadele sürecinde eğitim faaliyetlerinin etkin ve sürdürülebilir kılınması amacıyla Müdürlüğümüzce uzaktan eğitim çalışmaları başlatılmıştır.

Bu eğitim çalışmaları kapsamda 22, 24 ve 26 Haziran 2020 tarihlerinde 14:00-16:00 saatleri arasında 3 gün sürecek “Topraksız ve Topraklı Çilek Yetiştiriciliğinin Prensipleri” Eğitimine başvuru formunu doldurarak katılabilirsiniz.


Eğitim süresinde 3 gün boyunca eğitime katılım sağlayanlara e-katılım belgesi verilecektir.

Eğitimler “Zoom” isimli program üzerinden yapılacak olup, başvuru formunda bilgisi verilen cep telefonu numarasına İl Müdürlüğümüzce oluşturulacak whatsapp grubu üzerinden eğitim saatinden 10 dakika önce eğitime giriş için gerekli bilgi mesajı iletilecektir.

Birinci ve ikinci gün programı:
-Dünyada ve Türkiye’de Çilek Üretimi
-İklim ve Toprak İstekleri
-Çeşitler
-Fide Tipleri
-Fide Üretim Yöntemleri
-Meyve Üretim Yöntemleri (Açıkta ve Örtüaltında Yetiştiricilik)
-Kültürel Uygulamalar (Toprak Hazırlığı, Sulama, Gübreleme, Malçlama, Soğuk ve Dondan Korunma Yöntemleri)
-Bitki Besin Elementi Noksanlıkları
-Hastalık ve Zararlılarla Mücadele

Üçüncü gün programı:
– Topraksız Çilek Yetiştiriciliği
-Topraksız Tarım Nedir?
-Topraksız Tarımın Avantaj ve Dezavantajları
-Yetiştirme Ortamları
-Yetiştirme Sistemleri
-Bitki Besleme ve Fizyolojik Bozukluklar
-Topraksız Çilek Yetiştirme Sistemlerine Örnekler

Kanala Abone Ol:


Antalya Tarım Online tarafından bu video beğenildi: 7

Bu videoyu Antalya Tarım Online tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:


One thought on “Karanfil ve Gül Yetiştiriciliğinin Temel İlkeleri 1.Ders

Leave a Reply