İhracatta Dijital Pazarlama ve Devlet Yardımları – Webinar | EİB & TradeAtlas İhracat Akademisi

İhracatta Dijital Pazarlama ve Devlet Yardımları – Webinar | EİB & TradeAtlas İhracat Akademisi

10 Kasım 2021 Çarşamba günü Ege İhracatçı Birlikleri ve TradeAtlas İhracat Akademisi işbirliği ile gerçekleşen “İhracatta Dijital Pazarlama ve Devlet Yardımları” webinarına hoşgeldiniz.

TradeAtlas Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı Sn. Özen GEÇİEVİ’nin sunumuyla gerçekleştirdiğimiz “İhracatta Dijital Pazarlama ve Devlet Yardımları” konulu eğitim videosu kanalımıza yüklenmiştir. Bu eğitimde genel olarak aşağıdaki konulara değinilmiştir:

1. Websitesi neden önemli?
2. İyi bir website nasıl oluşturulur?
2.1. Google Market Finder
2.2. Google Keywords Planner
2.3. Google Trends
3. Dijital pazarlama çalışmaları
3.1. Arama Motoru Pazarlaması
3.2. Sosyal Medya Pazarlaması
3.3. Email Pazarlaması
3.4. İçerik Pazarlaması
3.5. Mobil Pazarlama
4. Devlet destekleri
5. TradeAtlas ürünü

Diğer eğitim videolarımıza kanalımızdan ulaşabilirsiniz. İlerleyen günlerde yeni eğitim videolarımız kanalımıza eklenmeye devam edecektir.

Canlı olarak eğitimlerimize katılmak ve sorularınızı eğitmenlerimize iletmek için Linkedin üzerinden “TradeAtlas Türkiye” sayfamızı takip edebilirsiniz: https://www.linkedin.com/company/trade-atlas-turkiye/


Video Süresi: 02:13:51

Kanala Abone Ol:


TradeAtlas tarafından bu video beğenildi: 2

Bu videoyu TradeAtlas tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:


Leave a Reply