İhracat, pazarınızdan sağlayacaktır.

İhracat, şirketiniz için yerel ulusal pazarınızdan daha fazla gelir sağlayacaktır. İhraç etmek için 195 ülke var. Ulaşabileceğin 7.44 milyar insan var. Gelir kaynaklarınızı çeşitlendirin ve ihracata temel iş geliri kaynağı olarak odaklandığınızdan emin olun. Eğer yabancı müşteriler şirketinizi tanıyorsa, ürünleriniz çok sayıda alıcıya ulaşabilir. Pazar ve onlara ulaşmak için reklam. Yeni alıcılar elde etmek için internetin gücünü kullanın. Ürünlerinizi bulsunlar. İnternet ve sosyal medya aracılığıyla uluslararası pazarlama, dünya çapındaki müşterilere ulaşmak için en verimli ve en ucuz yöntemdir.

Ürünleriniz için uluslararası siparişlerdeki artışla, üretim kapasitenizi daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. Böylece toplam maliyetinizi düşürür ve finansal gelirlerinizi ve kârınızı artırır. Ürününüz için talep yaratarak üretim kapasitenizin% 100'ünü kullanmayı hedefleyin. Gerekirse, fabrikanızı 7/24 çalıştırın.

Biz Kimiz?

.com, Türkiye'de bulunan yerli üreticilerin ve toptancıların yer aldığı, dünyadaki diğer alıcı firmalarla buluştuğu uluslararası bir B2B e-ticaret sitesidir.
Bu firmaların ını ve satışlarını arttırmayı hedeflemektedir. Başlangıç paketlerine kullanıcılarımız ücretsiz üye olabiliyorken, full pakete üye olduğu taktirde, dünya çapında satışlarını ve bilinirliliğini arttırmak adına, bir çok avantaja sahip olabilmektedir.

Bizim amacımız, Türk malı ürünlerin, internet ortamında ulaşılabilirliğini kolaylaştırmak, böylece dünya çapında alım taleplerini karşılamaktır. Web sitemiz vasıtasıyla, yurtdışındaki firmaların, Türkiye'de ki üreticilerle ve ihracatçılarla, hızlı ve verimli bir şekilde direk iletişime geçebilmesine yardımcı olmaktayız.

* Sadece Türk markalarını ve ürünlerini tanıtıyoruz.
* Reklamverenlerimizi e-ticaret ve sosyal medya aracılığıyla dünya çapında tanıtıyoruz
* Uluslararası yeni müşterilere ulaşın
* Satışlarınızı ve karınızı arttırın
* Marka bilinirliliğinizi ve güvenilirliğinizi arttırın
* Rekabet gücünüzü arttırın

Alıcılar ve satıcılar, hemen kayıt olabilirsiniz: www.YeniExpo.com

# #eİTHALAT #ihracat #İTHALAT #B2B #ihracatfazlası #hraçfazlası #ürün #urun #ürünler #urnler #yeniürünler #yeniurunler #kampanyalıürünler #üretici' #uretici #sanayi #tekstil #tekstilkent #imalat #kaynak #Marka #Toptan #üretici #yapıcı #firma #satıcı #Ihracatçı #Tasarımcı #YeniExpo

***********************
YeniExpo

Facebook: https://goo.gl/3eo5ij
Twitter: https://goo.gl/pd8z5o
Instagram: https://goo.gl/Zs6NgW
Pinterest: https://goo.gl/SBshmR
Google+: https://goo.gl/uWEXvm
Blog: http://www.YeniExpo.net

Top 3 reasons for exhibiting online at YeniExpo.com
• Presenting your new Turkish made products to the world market
• Promoting your company brands and information
• Generate new business contacts

Video Süresi: 00:01:10

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 2

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

Leave a Reply