İHRACAT REKORU 2021 |2021 İHRACAT RAKAMLARI |İHRACAT REKORU KIRILDI | BORSA'DA ETKİLENECEK SEKTÖRLER

İHRACAT REKORU 2021 |2021 İHRACAT RAKAMLARI |İHRACAT REKORU KIRILDI | BORSA'DA ETKİLENECEK SEKTÖRLER

Merhaba Arkadaşlar ,

UDEMY TEMEL ANALİZ EĞİTİM :
https://www.udemy.com/course/adan-zye-borsa-temel-analiz-egitimi/?couponCode=F172553881820918403C
%50 PROMOSYON UYGULANMIŞTIR.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCePT9MD0_RQ-7eaHEYHV9EQ/join

YOUTUBE : https://www.youtube.com/channel/UCePT9MD0_RQ-7eaHEYHV9EQ

INSTAGRAM : https://www.instagram.com/serbestpiyasanaliz/?hl=tr


TELEGRAM : https://t.me/serbest_piyasa_analiz

Daha düşük Komisyon oranları için ;

Binance üye referans linki : https://www.binance.com/tr/register?ref=13369206

FTX Üye Refarans link : https://ftx.com/#a=15758444

Gate.io Referans link : https://www.gate.io/signup/3413947

Huobi Global Referans linki : Şimdi Huobi’ye kaydolun, 170$ ‘a kadar hoş geldin bonusu kazanın! Dünyanın Önde Gelen Dijital Varlık Alım Satım Platformu https://www.huobi.com/tr-tr/topic/welcome-bonus/?invite_code=a27i9

Yatırım tavsiyesi değildir.
Yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir..

Analizlerde görüşmek üzere…

İHRACAT REKORU 2021 |2021 İHRACAT RAKAMLARI |İHRACAT REKORU KIRILDI | BORSA’DA ETKİLENECEK SEKTÖRLER
.
.
.
.
.
“Bu sayfada yer alan hiç bir grafik, çizim ve açıklamalar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, SPK tarafından yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır.
Bu alanda yetkilendirilmiş kurumlar Sermaye Piyasası Kurulu web sitesinde bulunabilir. İlgili internet sitesi hesabı bir yatırım kuruluşu değildir.
Bu hesap herhangi bir varlık için alım/satım yönlendirici nitelikte tavsiye veya yorum niteliğinde paylaşımda bulunmamakta, sadece teknik analiz eğitimi amacı taşıyan grafikler paylaşmaktadır.
Bu paylaşımlar alım/satım için bir tavsiye veya yorum olmadığı için gerçek hesapta kullanılması kesinlikle tavsiye edilmemektedir” #İHRACAT #TÜRKİYE #BORSA

Video Süresi: 00:17:42

Kanala Abone Ol:


Serbest Piyasa Analiz tarafından bu video beğenildi: 74

Bu videoyu Serbest Piyasa Analiz tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:


6 thoughts on “İHRACAT REKORU 2021 |2021 İHRACAT RAKAMLARI |İHRACAT REKORU KIRILDI | BORSA'DA ETKİLENECEK SEKTÖRLER

Leave a Reply