İş Dünyasının en çok problemleri olan pazarlama, markalaşma, dijital dönüşüm, e ticaret, e ihracat ve girişimcilik konularında sürekli paylaşımlar yapmaya başladım. Bilgi tecrübe ve deneyimleri sürekli geliştirilen içeriklerle bu kanalda bulabileceksiniz. Umarım hayatınıza, şirketinize, markanıza bir kıvılcım olurum ve bu kıvılcım Dünya markaları çıkarmaya, yönetmeye yardımcı olur. İstek ve önerileriniz benim için çok önemli lütfen geri bildirimlerde bulunarak bu sayfayı hep beraber zenginleştirelim içerikleri sizlerin sorunlarına çözüm olacak şekilde sürekli ekliyor olacağım, takipte kalabilirisiniz herkese ayrı ayrı çok teşekkürler.

www.igeme.net

Kanala Abone Ol:

Sadık Vural tarafından bu video beğenildi:

Bu videoyu Sadık Vural tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK


————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:


Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Leave a Reply