İhracat Danışmanlığında Operasyon Yönetimi Nedir ?

Soru 1 : ”Yurtdışı Müşterilerimiz Bizi Ziyaret Etmek İstediğinde de Yanımızda Olacak mısınız ?”

BM Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme A.Ş. ‘’Sürdürülebilir İhracat Çözümleri’’

Türkiyenin İlk Akredite İhracat Danışmanlık Hizmeti Sunan Firması.

Ahmet Tuna (Dış Ticaret Operasyon Sorumlusu)

Hizmetlerimiz;
1-)İhracat Danışmanlığı
2-)Dış Ticaret ve Kurum Eğitimleri
3-)Dijital Pazarlama Danışmanlığı
4-)Devlet Destekleri ve Teşvikleri Danışmanlığı
5-)Kobi Koçluğu
6-)Yönetim Danışmanlığı


Web Sitesimize Göz Atın :
https://www.bmdisticaret.com/sik-soru…

Takip Etmek İçin Abone Olun: https://www.youtube.com/channel/UCspW…

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/6811…

İnstagram : https://instagram.com/bmdisticaret?ig

Video Süresi: 00:01:07

Kanala Abone Ol:


B.M. Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme tarafından bu video beğenildi: 4

Bu videoyu B.M. Dış Ticaret Danışmanlık ve Proje Geliştirme tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

300×600 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Leave a Reply