Pazarcılar Ve MAĞAZACILAR Mallarını Nerelerden Alıyor.

Pazarcı buldugu her yerden malı alıyor, İstanbul için konuşuyorum. Güngören toptancıları gezdik.Güngören tekstil toptancıları nerede Özellikle Güngören kale center karşısı bütün pazarcıların yada ilk işe başlayan pazarcıların mal aldıkları, güngören giyim toptancıları ürünlerini aldıkları yerler. Güngören tekstil toptancıları buradan ürün alıpta kar marjını az bulanlar bu firmalara çalışan atölye fabrikaları bulup buralardan ürünlerini almaktalar. güngören bayan giyim toptancıları gezip daha sonrasında, Bu atölye üstü fabrikalar her yerde olabiliyor, binanın alt katı , üst katı, hiç tahmin etmedigin mahallelerde, arayıp araştırmak gerekiyor belli bir isim yok şuraya buraya bak digemiyorum, genelde alacagınız mallarda ikici kalite oluyor az defolu ürünler. En çok bebek giyimi yada tsort,penye tarzı. güngören pijama toptancıları,güngören eşofman toptancıları,güngören polar pijama toptancıları nı rahatlıkla bulabileceginiz yerler bu videoda.

Diger bir piyasa merter, pazarcıların ikinci en çok gittigi dış giyim ürünlerini aldıgı yer. Burdada ne ararsanız bulabileceginiz toptan magazalar var. Ucu bucagı yok e5 de merter köpründen caddeye sagli sollu yukarıya kadar özellikle sokak araları, dediğim gibi ucu bucagı yok her yere bakabilirsiniz. Zaten çogunun yaptıgı mal grubu birbirine benzer fiyatlarda hemen hemen aynı..
İç çamaşır grubu mahmutpaşa da bulabilirsiniz butun ünlü markalar orada bulunmakta tutku, şahinler, doranse gibi firmalar buralarda kalıcılıgını her zaman devam ettiren firmalardır.. herkeze mal verirler.

Ayakkabı terlik çanta grubu yani deri üzerine ne varsa bulabileceginiz tek adres gedikpaşa da her yerde var.

İç çamaşır grubu mahmutpaşa da bulabilirsiniz butun ünlü markalar orada bulunmakta tutku, şahinler, doranse gibi firmalar buralarda kalıcılıgını her zaman devam ettiren firmalardır.. herkeze mal verirler.

Takı kolye bileklik istanbulda mercan tahtakale civarında bulabilirsin her yerde fiyat aynı. Modeller aynı, zaten bu ürünleri çinden getiren bikaç buyuk firma buradaki toptancılara ürünü verir.. onlarda perakendecilere.

Saat toptancıları da bu civarda eminönünde birkaç işmerkezi , han tarzı yerlerde ürünlerini toptan satmakta.

Renkli hint elbiseleri şark handa ve çevresinde bulabilirsiniz.
Perde grupları mercan yokuşuyla sultanhamam arası bulabilirsiniz.

Temizlik ürün grupları deterjan, istoçta

Zücaciye, ev gereçleri ,aksesuar, biblo , temizlik grupları saatciler KISACASI AKLINIZA NE GELİYORSA tüm ürünler burada toptan olarak satış yapan binlerce firma bulabilirsiniz.

Eşarp grubu Tahtakale sultanhamam arası salgı sollu sokak ve caddelerde .

Güneş gözlügü mercan Tahtakale civarında tam adresler siz gezdinizde sorarak bile bulabileceginiz adresler karşınıza cıkacak siz sadece ne satacagınıza karar verin…

Umarım beğenirsiniz. Keyifli izlelemer!

Kanalıma ABONE olmak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz
https://www.youtube.com/channel/UCIwsHKgYtEJPwdEH8Urq4Cg?sub_confirmation=1

İnstağram’dan beni takip etmek isterseniz.

Instagram hesabım: https://www.instagram.com/sosyetepazarci
Twitter hesabım: https://twitter.com/sosyetepazarci
Facebook hesabım: https://facebook.com/sosyetepazarci
İş Birlikleri için, E-Mail Adresim: [email protected]
https://www.youtube.com/channel/UCIwsHKgYtEJPwdEH8Urq4Cg?sub_confirmation=1
Watsapp hattımız: 0531 782 10 90 numarasına videolarınızı gönderin..
Müzik: https://www.bensound.com

ARKADAŞLAR VİDEOYU BEĞENMEYİ, YORUM YAPMAYI VE YENİ KLİP İÇİN KANALIMA ABONE OLMAYI , BİLDİRİMLERİ AÇMAYI UNUTMAYIN
EMEĞE SAYGI

AÇIKLAMA: Bu video sponsorlu (reklam) değildir.

©Tüm hakları Erol Muğurtay a aittir.

güngören toptan#ihracat fazlası toptan giyim güngören#güngören toptan giyim

Kanala Abone Ol:

sosyete pazarcı tarafından bu video beğenildi: 464

Bu videoyu sosyete pazarcı tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde ("Video İçeriği") veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

————————————–

728 x 90 sadoun ad1
728 x 90 sadoun ad1

Leave a Reply