Bu videomda gümrüğe takılan marka ürünleri bu ürünlerin satıldığı ticaret bakanlığına ait iki İstanbuldaki farklı satış merkezinde inceledim ve bazılarını satın aldım. Yurt dışından getirilen ama bir sahipleri tarafından gümrükten çekilmeyen, veya gümrüğe takılan getirilmesi yasak olan malları gümrük satış mağazası ‘ndan satın aldım. Bir çok değerli ve marka ürün gümrük mağazalarında satılıyor, bunları almadan önce nelere dikkat etmek lazım, hangi ürünleri yurt dışından getirmek yasal ve serbest, bunlardan da bahsettiğim videomu umarım keyifle izlersiniz. Yeni videolarda görüşmek üzere.

00:00 Giriş
00:57 Sirkeci Perakende Satış Mağazası
02:54 Erenköy Perakende Satış Mağazası
04:13 Stüdyoda Ürünleri Yorumlama
05:08 Hırka
05:21 Zara Etek
06:28 Michael Kors Çanta
09:05 Pangai Hoodies
10:09 Talentless Hoodie
12:00 Nike Spongebob Ayakkabı
16:02 Marc Jacobs Çanta
17:30 Gözlükler
19:39 Yorumlarım

Bu video ile ilgili detaylara: https://merveozkaynak.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Beni Takip Edin:
https://instagram.com/merveozkaynak
https://www.facebook.com/merveozkaynak/
https://twitter.com/merveozkaynak

Kanalıma buradan abone olabilirsiniz ➡️ http://mevy.co/1t97QCY
İkinci kanalım: http://mevy.co/dahamerve

Kanala Abone Ol:

Merve Özkaynak tarafından bu video beğenildi: 34330

Bu videoyu Merve Özkaynak tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728 x 90 sadoun ad1

28 thoughts on “GÜMRÜĞE TAKILAN MARKA ÜRÜNLERİ ALMAK 🧳 🛃 🛍️ MARC JACOBS, MICHAEL KORS, NIKE

  1. Venüs Pelin says:

    Bana kalırsa bu gümrükte kalan ürünlerin satışı çok saçma. Ben para verip getirtiyorum. Saçma sapan sebeplerle benim parasını ödediğim ürünü bana vermiyolar. Sonra kendi gelirleri için satıyolar. Satıcıya geri göndersinler. Para kolay kazanılmıyo yani.

Leave a Reply