Fast Fast Olive Picker Harvester from Koprulu Exporters

Features :
Telescopic Head (3.5 Meters)
33 Volt Powerful Engine Low Energy Consumption Powerful Performance 530 Watt Motor Power
12 volts 60-70 A Battery operated.
  2.5 Kg Weight
15 Meters Cable
12-33 Volt Inverter Fine
1000-1200 KG daily capacity
 
ALL PARTS OF OUR MACHINE ARE PRODUCED FROM THE FIRST QUALITY MATERIALS.

Fast Fast Olive Picker Harvester from Koprulu Makina Exporters Wholesalers – YeniExpo

YeniExpo.com, is an online business-to-business (B2B) platform helping businesses to promote, sell, and # internationally

We are devoted to promoting the export of Turkish products worldwide. We encourage Turkish producers full membership on YeniExpo for companies that are serious about increasing their sales worldwide.
Our mission is to make it easier for Turkish suppliers to showcase their products on the internet, thus creating export demand from customers worldwide.   Through our eCommerce platform, we assist importers to find the right suppliers from and to directly communicate with them quickly and efficiently.

As a Turkish , why should you advertise with YeniExpo?

* We only advertise Turkish brands and products exclusively.
* We promote our advertisers worldwide through eCommerce and social media
* Reach new international customers
* Increase Sales and profits

* Your competition is advertising

Buyers and Sellers, register today at: www.YeniExpo.com
Contact YeniExpo on WhatsApp
https://wa.me/905326673989

Video Süresi: 00:01:57

Kanala Abone Ol:

YENIEXPO com tarafından bu video beğenildi: 7

Bu videoyu YENIEXPO com tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo'nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 olive oil talk ad 1

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Related Posts

One thought on “Fast Fast Olive Picker Harvester from Koprulu Makina Exporters Wholesalers – YeniExpo

Leave a Reply