💰 E-ihracata devletten 200.000 $ destek! | E-Ticarete Giriş

“Nasıl e-ihracat yaparım, e-ihracat devlet destekleri nelerdir?” gibi bir çok soruya yanıt verdik. Sizde E-ihracat yaparken bahsetmiş olduğumuz devlet desteklerinden yararlanarak markanızı daha hızlı büyütün. 🎯

E-ihracat devlet teşviklerinden faydalanan takipçilerimiz, yorumlarda deneyimlerinizi bizimle paylaşın. İyi seyirler! 🤩

⌨️ Bölüm Özeti:
00:00 | E-ihracata devletten 200.000 $ destek! | E-Ticarete Giriş 💰
00:20 | Marka tescil ve koruma desteği nedir? 🔖
00:47 | Pazar araştırması devlet desteği ve şartları. 💪
01:34 | İşletmenizde 2 yıl boyunca rapor desteğinden yararlanın! 📊
02:00 | Ticaret Bakanlığı’nın yıllık 2000 $ desteği hakkında. 💸
02:30 | Fuar desteği ile markanızı tanıtın!
03:04 | Yıllık 200.000 $ şirket satın alma desteğinden yararlanabiliyorsunuz. 👀
03:50 | B2C günlük muafiyetleri hakkında.

🔸 E-Ticaret Türkiye’ye hoş geldiniz!

▸ Bu kanalda; dijital pazarlama stratejileri, marka oluşturma/geliştirme süreçleri, şirket kurma aşamaları ve çok daha fazla konu hakkında işletmeniz için ipuçları bulmaya hazır olun! 🛍 🛒

▸ E-ticaret hakkında blog yazılarımızı okumak için: https://eticareturkiye.com/

▸ Daha detaylı bilgi için bize, [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. 📩

📍 Bizi diğer kanallardan takip etmeyi unutmayın:
▸ Instagram: https://www.instagram.com/eticareturkiye/?hl=tr
▸ Twitter: https://twitter.com/eticareturkiye
▸ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/eticareturkiye

#eihracatdevletdestekleri #eihracatteşvik #devletteşvikleri

Video Süresi: 00:05:25

Kanala Abone Ol:

E-Ticaret Türkiye tarafından bu video beğenildi: 369

Bu videoyu E-Ticaret Türkiye tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

Turkish airlines-1-234x60

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

728 x 90 sadoun ad1

12 thoughts on “💰 E-ihracata devletten 200.000 $ destek! | E-Ticarete Giriş

  1. Uğur Bilgin says:

    Evet bir de bunları şahıs işletmelerine değil de şirketlere veriyor yani ltd a.ş vs kuracaksın. Birçok kişinin başlangıçta şahıs şirketi kurduğunu düşününce çok da faydası olmuyor yeni başlayan, kontrollü girişimciye. Bunu ilk başta belirtmeliydiniz. Ben yanlış bilmiyorum değil mi??

  2. Sami Albayrak says:

    Yemin ediyorum çalışan adama deli gibi yardım ediyorlar. Bugün organize sanayi bölgesinde bir firmaya gittim 5 milyonluk hibe almış. Tamda paraya ihtiyacı olduğu an. Alması gereken Vinci hibe olarak vermişler. Adam disar da Çin ile rekabet ediyorum bu hibe gelmeseydi kesin ihale Çin'in di diyor. İnanılmaz yaa…

Leave a Reply