E-ihracat, özellikle son birkaç yıldır alıcı kitlesinin hızla artarak genişlemesi sonucu satıcılar açısından ülkemizin ve dünyanın en trend ticaret şekillerinden biri haline geldi. Teknolojinin gelişimi, gönderim maliyetlerinin azaltılmasına yönelik çalışmalar, tarafları korumak amacıyla düzenlenen yasalar ve sağlanan diğer kolaylıklar sonucu e-ihracat nedir kavramı artık çok daha yaygın bir şekilde soruluyor.

E-ihracat nedir sorusuna daha geniş perspektiften bakalım! Bu kavramı kısaca “sınırötesi e-ticaret” olarak tanımlamak mümkün. E-ihracat, farklı ülke ve/veya ülkelerdeki hedef kitleye online satış yapma işlemlerini çevreleyen süreçlerdir. E-ihracat, geleneksel ihracata göre birçok avantaj sunmaktadır. Bu eğitimde e-ihracat hakkında birçok konuyu ele alacağız.

Peki bu eğitimde hangi başlıkları konuşacağız:

1. E-Ticarete ve e-ihracata nereden başlayabiliriz
2. E-Ticarette en çok yapılan hatalar nelerdi
3. Paypal nasıl temin edilir
4. E-İhracat nedir
5. E-İhracat stratejisinin kurgulanması
6. E-Ticarete başlarken muhakkak yanıtlamanız gereken sorular
7. E-İhracat ödeme ve lojistik süreçleri
8. E-Ticarette başarı için dikkat edilmesi gerekenler
9. Pazaryerlerinde nasıl başarılı olunur
10. Doğru içerik yönetiminin hayati önemi
ve birçok konu..

Her hafta çarşamba günü tekrarı gerçekleştirilen eğitimlere canlı olarak katılabilirsiniz.

E-İhracat Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin ▶ https://bit.ly/34NcoMu

Canlı eğitime katılmak için:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nSa-XdyhTJeS3I6fG2R6fw

Canlı whatsapp hattı ▶ https://wa.me/905494904484

Kanala Abone Ol ▶ https://bit.ly/2TJgbnD

Kısaca WBS

E-ihracat ekosisteminde Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu olan WORLDEF, İngiltere Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ile yoğun bir işbirliği içindedir. Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu taşımaktadır.

2019 yılı itibariyle, WORLDEF’in ana iş ortağı Türkiye İş Bankası; TRT ise ana medya sponsoru olmuştur. Diğer yandan, MasterCard, Google, DHL ve UPS gibi uluslararası şirketler WORLDEF’i desteklemiştir.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS), Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret ve e-ihracat okuludur. WBS, Türkiye’de ağırlıklı olarak ihracatçı birlikleri, sanayi ve ticaret odaları ve kalkınma ajanslarının yanı sıra Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ticaret Bakanlığı ile de eğitim işbirlikleri yapmaktadır. E-ihracat uzmanlarının yer aldığı WBS’de, e-ticaret ve e-ihracat için temel, orta ve ileri düzey uzmanlık seviyelerinde online ve sınıf eğitimleri sunulmaktadır. 2020 itibariyle WBS bünyesinde 5 binden fazla katılımcıya e-ihracat eğitimi verilmiştir.

Kanala Abone Ol:

WORLDEF tarafından bu video beğenildi: 318

Bu videoyu WORLDEF tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com'a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

Lionmak ALHARIRI
728 x 90 sadoun ad1

Leave a Reply