E-İHRACAT-2 , HER ÜLKEYE, ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE DOĞRUDAN SATIŞ! Abdullah Çiftçi

E-İHRACAT-2 , HER ÜLKEYE, ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE DOĞRUDAN SATIŞ! Abdullah Çiftçi

E-İhracat nedir?
Üretici şirketler E-İhracar için neler yapmalı?
Üretici olmadan E-İhracat yapılır mı?

Video Süresi: 00:27:26

Kanala Abone Ol:


Abdullah Çiftçi tarafından bu video beğenildi: 749

Bu videoyu Abdullah Çiftçi tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK


————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 place your ad here

Video Anahtar Kelime Etiketleri:


22 thoughts on “E-İHRACAT-2 , HER ÜLKEYE, ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE DOĞRUDAN SATIŞ! Abdullah Çiftçi

 1. x # says:

  Abdullah bey biliyorum konuyla alakasız bir şey yazacağım ama yinede yazma gereği duydum bu gün çocuğum PC den bir oyun oynuyordu ve dikkatimi çekti ( we become what we behold) adında ki oyun günümüzü çok güzel özetleyen ve medyanın insanlar üzerindeki etkisini çok ama çok güzel anlatan bir oyun incelemenizi tavsiye ediyorum

 2. Rıza Uludağ says:

  Bu işi yapanlara bakıyorumda hiçte öyle sıfırdan falan başlamamışlar baba tüccar çekirdekten yetişmiş adam ve bunuda aldığı üniversite eğitimiyle perçinlemiş sıradan birinin bu işleri yapabilmesi okadarda kolay değil pc algoritmaları çok yüksek çok kapsamlı

 3. Nec Ay says:

  Onlain satış ticaretine herkes güvenmiyor parayı yatırıp malı göndermeyen çok var. O yüzden güvenli degil. Onlain ticaret. Sahtekarlar da çoğaldı. Bence bununda boku çıktı. Avrupada insanlar bunu biliyorlar o yüzden zor. Amazına güveniyorlar. Herkese güvenmiyorlar

 4. Derviş ÜSKÜDAR says:

  Abdullah bey iyi akşamlar.
  İşlerinin uzmanı Mert ve Mustafa kardeşlerimizin tecrübelerini bizimle paylaşmalarını sağladığınız için teşekkürler.
  Millet sanal ortamda al sat yaparak paradan para kazanma peşinde. Halbuki üretime hitap etmeyen işler bireylerin birbirlerini kandırmasından daha öteye gitmiyor. Sonunda ise birileri kaybederken bazıları da kibarca soygun yapmış oluyor.

 5. Ercan Ülbeği says:

  Emeğınize sağlık Hocam
  Verdiginiz bilgilerden dolayı hem size hemde yanınızdaki emekçi kardeşlerime teşekur ediyorum .Bir digerki bilgilendirmenizde sizden ricam e ticaret uzerinde yapilan usülsuzlukleride dile getirirseniz sevinirim .Çünkü insanlarımız bu sisteme girdiginde kazıklanmaları ters etkiye neden olabilir .bunların olmaması için bu konudada bilgi verirseniz çok seviniriz.

Leave a Reply