Durgun bir ekonomide çok iyi ve ö. Araştırmalar, ekonomik durgunluk döneminde reklam veren şirketlerin, ekonomi açıldığında en yüksek büyümeyi yaşadığını göstermektedir.

Sadece yerel iç pazara güvenmeyin. Şirketiniz dış ihracatını ve satışlarını genişletmelidir. Web sitemizi ziyaret eden binlerce toptan yabancı alıcıya ürünlerinizi ve şirketinizi tanıtmak için bir platform sunuyoruz. Üyelik maliyetimiz PRO ve PLATIN üyeleri için çok makul. Ayrıca, platformumuzu denemek isteyen şirketlere BEDAVA bir üyelik sunuyoruz

Durgun bir ekonomide reklam vermek çok iyi ve önemlidir
Durgun bir ekonomide reklam vermek çok iyi ve önemlidir

Üyeliğimiz %100 memnuniyet garantisi ile geliyor. Herhangi bir nedenden dolayı hizmetimizden memnun değilseniz, tam üyelik ücreti iadesi için üyeliğinizi 90 gün içinde iptal etme talebinde bulunabilirsiniz.

Ne için bekliyorsun? Şimdi Katıl

Türk İhracatçı Kayıt:  https://yeniexpo.com/vendor-membership/

Durgun bir ekonomide reklam vermek çok iyi ve önemlidir

YENIEXPO ÜYELİK %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ  VERMEKTEDIR, BOYLECE MEMNUN KALMAYAN UYELERIMIZ ICIN, 90 GUN SONUNDA, UCRET IADESI VARDIR

Türkiye'nin İhracatçıları, Toptancıları – YeniExpo.com, Türkiye'de bulunan yerli üreticilerin ve toptancıların yer aldığı, dünyadaki diğer alıcı firmalarla buluştuğu uluslararası bir B2B e-ticaret sitesidir.

Sadece Türkiye'den firmaların İhracatını arttırmak, yeni pazarlar ve müşteriler bulmasını sağlamak amacıyla kurulmuş bir web sitesi olan YeniExpo.com hizmetinizdedir. 

Ücretsiz bir şekilde üye olabileceğiniz gibi, Pro ve Premium üyelik paketlerinden de yıl boyunca faydalanabilirsiniz.

Kayit için lütfen linke tıklayınız:  https://yeniexpo.com/vendor-membership/

YeniExpo.com'da sürekli inovasyon ve müşteri memnuniyeti ilkemizi göz önünde tutarak müşterilerimize hızlı, kullanımı kolay, sade bir e-ticaret platformu sunmayı amaçlıyoruz.

Burada YeniExpo.com'da uzun vadeli ihracat promosyonu çözüm ortağınız olma prensibiyle çalışıyoruz.

Yani YeniExpo.com'u deneyerek kaybedecek bir şey yok. Hizmetimizden ve performansımızdan memnun değilseniz, 90 gün sonunda üyelik iadesi talep edebilirsiniz. % 100 geri ödeme için bizim ile iletişime geçin.

Durgun bir ekonomide reklam vermek çok iyi ve önemlidir
TIKLA VE BAŞVUR

Related Posts

Leave a Reply