#ALİBABA #Ürün Maliyetleri – TOPLU MAL GETİRMEK

Çin’den ürün getirirken nihai fiyat belirlemek için tam size göre bir video.

Merak ettiklerinizi yorum bölümüne yazmayı ve
destek için beğenip, abone olmayı unutmayın.

Profesyonel hizmet almak için instagram ve diğer sosyal medya hesaplarımdan bana ulaşabilirsiniz.

Video Süresi: 00:09:10

Kanala Abone Ol:

İbrahim Halil Türkmen tarafından bu video beğenildi: 99

Bu videoyu İbrahim Halil Türkmen tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Turkish airlines-1-234x60

21 thoughts on “#ALİBABA #Ürün Maliyetleri – TOPLU MAL GETİRMEK

 1. Ramazan KARACA says:

  Ben ithalata başlamak istiyorum ama çok fazla bi bütçem yok 20-30 adet ürün getirtmek istiyorum fakat Çin'de 250-750 USD arası vergi oluyor dediğinizde maliyetler çok yükseldi ürün sayısına göre mi vergilendirme oluyor 20-30 parça ürün için o vergiler çok fazla değil mi veya gümrük memuru da aynı şekilde ürün sayısına bakmaksızın mı 750-3000 TL arasında ücret talep ediyor

 2. Ozan Öztürk says:

  Bu kadar ek masraf ve vergiden sonra ürünü fiyatlandırma nasıl ve neye göre yapılıyor çok merak ediyorum. Bir ürünü 100 liraya aldıktan sonra gümrük, vergi vs. 100 lira daha masraf çıkıyor elimize gelene kadar, etti 200 lira. E biz bu ürünü kaç liraya satacağız da doğru düzgün kâr edeceğiz? Bu masrafları göz önünde bulundurup fiyatlandırmayı nasıl yapmamız gerektiğiyle alâkalı da bir video çeker misiniz rica etsem? Tecrübeleriniz çok değerli, başarılar diliyorum.

 3. Ahmet Mert Müftüoğlu says:

  İbrahim Halil Bey bilgiler için teşekkürler. Diyelim ki Alibaba'dan bir tedarikçi ile anlaştık. Ödemeyi istersek Alibaba üzerinden yapabiliyoruz değil mi hiç özel olarak bankalarla çalışmadan? Ve sipariş bize ulaşana kadar para havuz da mı tutuluyor Türkiye'deki perakende e-ticaret siteleri gibi? Bir problem yaşarsak, ürünler satıcının bize söylediği gibi gelmezse para iadesi alabiliyor muyuz? Teşekkürler

 4. Muhammet Onalan says:

  Hocam nakliyede FBO olarak anlaşırsak extra Çin'de çıkacak vergileri de biz mi öderiz ? Bir de gemi ile çok da büyük olmayan bir koli getirtmek istersek kaybolma ihtimali nedir ? Bu tarz küçük kolilerin takibini nasıl yapabiliriz

 5. Capt.Ronald Speirs says:

  Abi öncelikle videoların çok güzel
  Benim sorum: Aliexpress'ten aldığım ürün için kargo deniz yoluyla ve ucuz olmasına karşın Alibaba'da çok daha pahalı ve satıcılar Deniz yoluyla görmeyeceğini söylüyorlar
  Bu işe yeni giriyorum ve kargo kafamı çok karıştırıyor

Leave a Reply