6 adımda ihracat nasıl yapılır? yurtdışında muşteri nasıl bulunur?

Video Süresi: 00:15:16

İşim ihracat. Herseye sıfıdan basladim ve ihracatta lider oldum. Teori ve pratikte ihracat, pazarlama, markalaşma, e ticaret, e ihracat ve girişimcilik konularında sürekli paylaşımlar yapmaya başladım. Bilgi tecrübe ve deneyimleri sürekli geliştirilen içeriklerle bu kanalda bulabileceksiniz. Umarım hayatınıza, şirketinize, markanıza bir kıvılcım olurum ve bu kıvılcım Dünya markaları çıkarmaya, yönetmeye yardımcı olur. İstek ve önerileriniz benim için çok önemli lütfen geri bildirimlerde bulunarak bu sayfayı hep beraber zenginleştirelim içerikleri sizlerin sorunlarına çözüm olacak şekilde sürekli ekliyor olacağım, takipte kalabilirisiniz herkese ayrı ayrı çok teşekkürler.

Kanala Abone Ol:

Erhan Zorlu tarafından bu video beğenildi: 80

Bu videoyu Erhan Zorlu tarafından beğendiyseniz, lütfen aşağıdaki SOURCE bağlantısına tıklayarak KANALlarını destekleyin ve Abone Olun.

KAYNAK

————————————–

Videolarınızı İçe Taşıyan:

Videolarınızı blogumuzda göstererek, videolarınız web sitesi ziyaretçilerimizden her gün yüzlerce görüntüleme alacaktır. Videonuz ayrıca takipçilerin kanalınıza abone ol etmesi için kanalınıza bir backlink alır. Bu SEO için faydalıdır. Videolarınızın veya kanalınızın blogumuzda ÜCRETSİz olarak vurgulanıp prömiyerini yaptıracaksanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Ancak, artık kanalınızın prömiyerini yapmamızı istemiyorsanız ve videonuzu kaldırmamızı ve kanalınızı artık öne çıkarmamamızı istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. iletişime.

Video Gönderisi Feragatnamesi:

Multimedya içeriğinde (“Video İçeriği”) veya genel olarak içerik yayınlamada yer alan bilgiler, söz konusu Video İçeriğinin veya gönderinin orijinal yaratıcılarının görünümlerini ve görüşlerini temsil eder ve YeniExpo’nun görüşlerini veya görüşlerini temsil etmek zorunda değildir. Video İçeriğinin veya Sitedeki gönderinin yalnızca görünmesi, YeniExpo veya bu Tür Video veya Gönderi İçeriğinin bağlı kuruluşları tarafından bir onay teşkil etmez. 

Video İçeriği veya Gönderisi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanıma sunulmuştur. YeniExpo, Video veya Gönderi İçeriğinin doğruluğu, uygulanabilirliği, uygunluğu veya eksiksizliği ile ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. YeniExpo, herhangi bir Video İçeriğinde veya Gönderisinde listelenen veya bağlantılı olan sitelerin performansını, etkinliğini veya uygulanabilirliğini garanti etmez.

Ortaklık Açıklaması:

Bu gönderi ve açıklama ayrıca bazı bağlı kuruluş bağlantılarını da içerebilir; bu, ürün bağlantılarından bazılarına tıklayıp satın almaya karar verirseniz, gönderiyi oluşturan kişinin size hiçbir ek ücret ödemeden küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Bu kanal, sitelerin reklam vererek ve Amazon.com’a bağlanarak reklam ücretleri kazanmaları için bir araç sağlamak üzere tasarlanmış bir bağlı kuruluş reklam programı olan Amazon Services LLC Associates Programının bir katılımcısıdır.

Telif Hakkı Sorunu:

Bu gönderide veya videoda telif hakkıyla korunan herhangi bir materyal bulursanız, sorunu çözebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

© Tüm hakları ilgili sahiplere aittir.

————————————–

728×90 place your ad here

Video Anahtar Kelime Etiketleri:

Turkish airlines-1-234x60

10 thoughts on “6 adımda ihracat nasıl yapılır? yurtdışında muşteri nasıl bulunur?

  1. oğuz kaya says:

    Hocam ağzına sağlık. Çok güzel bilgiler vermişsiniz. İlerleyen dönemlerde ihracatı biraz daha detaylandırabilir miyiz, mesela malı gönderirken süreç ve evrak meselesi ya da ülke seçimi nasıl yapılabilir gibi şeyler, saygılar

  2. bozkurt TÜRK says:

    Erhan abi kolay gelsin teşekkürler içten anlatman bazi şeyleri görmemizi sağlaman abi merak ettiğim illa fabrika olmasi lazim küçük bir şirket kurup ukranya gurcistan daha çok şimdilik eski sovyet ülkelerine ihtiyaca göre ne ihtiyac varsa türkiyeden onu üreten insani bulup uygun fiyata mali alip ben o ülkeye üstüne biraz kar payi koyup satabilirmiyim ama yardimci olursaniz sevinirim kolay gelsin çok iyi bir takipçin olacağim abi hemşerim olmanda ayrica gurur ve cesaret verdi bana bu konuda bir video yardimci olursan her zaman minnet duyacam abi teşekkürler..

Leave a Reply